fbpx
 

DXN Aloe Vera Hand & Body Lotion

DXN Aloe Vera El ve Vücut Losyonu, vücudumuzu koruyan en büyük parçamız, cildimiz için özel olarak üretilmiştir. Yoğun Aloe Vera Özü ile her cilt tipi için ideal yağsız nemlendirici bir losyondur. Kuruluğu giderir ve cildi yumuşatarak ferahlatıcı bir his sağlar. Cildinizin doğal nemini korumaya yardımcı olmak için besler ve yumuşatır.

Banyodan sonra bu özel losyon ile tüm bedeninize nazikçe masaj yapın. Ekstra bakıma ihtiyaç duyulan yerlerde cömertçe uygulamaktan çekinmeyin.

Cildinize iyi bakmanın yolu onu DXN Aloe Vera El ve Vücut Losyonu ile tanıştırmaktır.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Aloe Vera Hand & Body Lotion; Our biggest part that protects our body is produced specially for our skin. It is an oil-free moisturizing lotion with intense Aloe Vera Extract ideal for all skin types. It removes dryness and softens the skin, providing a refreshing feeling. It nourishes and softens to help preserve your skin’s natural moisture.

Gently massage your entire body with this special lotion after bathing. Feel free to apply it generously where extra care is needed.

The way to take care of your skin is to introduce it to DXN Aloe Vera Hand & Body Lotion.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.