DXN Başvuru

DXN Başvuru için doğru yerdesiniz! DXN Türkiye resmi olarak 2015 yılının Temmuz ayında kurulmuştur. Uygun ofisin bulunması, tadilat, yerleşme derken ofisimiz Mart 2016’da açılmış, ürün izinlerinin tamamlanmasının ardından satışlar Nisan 2016’da başlamıştır. DXN Başvuru formunu aşağıda bulabilirsiniz.

DXN Türkiye direkt olarak Malezya’ya bağlıdır ve Malezya’dan yönetilmektedir. DXN Türkiye Ülke Müdürü, Ofis Müdürü ve diğer tüm personel Malezya Genel Merkezi tarafından seçilmiş ve görevlerine getirilmişlerdir. DXN şirket ilkeleri gereği çalışan personel ve 1.derece yakınları DXN Distribütörü olamazlar.

DXN Türkiye’nin İLK organizasyonu olan Ekibimiz şu an hala DXN Türkiye‘nin en güçlü, en başarılı, en çok kariyer çıkaran ve en aktif çalışan ekibidir. Bilgi almak ve aramıza katılmak için buraya tıklayın.

“Lider Girişimciler Ekibi, başarıyı tesadüflere bırakmaz!”

DXN Türkiye‘nin fırsatlarla dolu bir şirket olması, emsalsiz kalitede ürün gamı, rakiplerinden ayrılan muhteşem kazanç planı ve eğitim programlarıyla Türkiye’de network marketing sektöründe çalışılabilecek TEK GÜVENLİ şirkettir.

Lider Girişimciler ekibimizde bizimle çalışan ve ilk kariyer basamağı olan Star Agent kariyerine ulaşan ekip arkadaşlarımızı www.dxnbayi.com internet sitemizde yer vererek destekliyor, internetten de bulunmalarına katkı sağlıyoruz.

ve ŞİMDİ DXN Türkiye’nin En Başarılı Ekibi ile Çalışma ve En Başarılı Lideri ile Tanışma Zamanı…

DXN Türkiye Lansmanı – 2016
Dr.Lim Siow Jin – Türkiye Pazarı Değerlendirmesi
Aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurduğunuz takdirde size en kısa sürede dönüş yapacağız.Content Protection by DMCA.com

İlgili Yazılar

Cevapla