fbpx
 

DXN Chubby Baby Oil; Buğday tohumu özü, ayçiçeği çekirdek ekstresi, atkuyruğu özü ve komifora mür içeriği ile hassas ciltleri bile mükemmel şekilde nemlendiren ipeksi yumuşak bir yağdır. Nazikçe dokunur ve cildi kuruluğa, çatlamaya ve dökülmeye karşı korur. Cildin kendine has nemini korur, cilde gün boyu ipeksi yumuşaklık ve pürüzsüzlük hissi verir. Bebekler ve yetişkinler için uygundur. Göz makyajını çıkarmak için de idealdir.

Bir şişe 200ml’dir.

Bebeğinize en iyisini vermek ve kendi cildinizi ipeksi yumuşaklığına kavuşturma imkanı elinizin altında!

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Chubby Baby Oil; It is a silky soft oil that perfectly moisturizes even sensitive skin with its wheat germ extract, sunflower seed extract, horsetail extract and myrrh content. It touches gently and protects the skin against dryness, cracking and flaking. It preserves the unique moisture of the skin and gives the skin a silky softness and smoothness throughout the day. It is suitable for babies and adults. It is also ideal for removing eye makeup.

One bottle is 200ml.

You have the opportunity to reach the best for your baby and make your own skin silky soft!

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.