fbpx
 

DXN Civattino Coffee

DXN Civattino Coffee, %100 birinci sınıf fermente edilmiş kahve çekirdeklerinden yapılan misk kahvesidir. Bu kahve üretiminde civet kedisi kullanılmamaktadır. DXN tarafından size özel olarak üretilmiştir! Yumuşak bir tada sahiptir ve damağınızda tatmin edici derin hoş bir aroma bırakır. Kahve makinasında ya da french press ile demleyebilirsiniz.

Misk Kahvesi hakkında daha detaylı bilgi için bu yazıyı okuyabilirsiniz.
Ancak bu ürünün tamamen güvenli olduğunu unutmayın :)

Bir şişe içinde 200 gr.’dır.

DXN Civattino Coffee’nin her yudumuyla gününüzü aydınlatın!

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Civattino Coffee is a musk coffee made from 100% premium fermented coffee beans. Civet cats are not used in this coffee production. Made exclusively for you by DXN! It has a soft flavor and leaves a deep pleasant aroma that is satisfying on your palate.

You can brew it in the coffee machine or with a french press. You can read this article for more detailed information about Musk Coffee. But remember that this product is completely safe :)

It is 200 gr in a bottle.

Light up your day with every sip of DXN Civattino Coffee!

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.