fbpx
 

DXN Cocozhi; Ganoderma özü ile en iyi kakaodan formüle edilmiştir. İçime hazır toz halindedir ve size çikolata tadı verir. İçeriği sıcak bir bardak suya dökün ve tüm aile için uygun canlandırıcı bir içeceğin tadını çıkarmak için karıştırın. Yaz aylarında buzla denemeyi unutmayın.

Bir paket 20 içimlik ürün içerir. Her biri 32 gr.’dır.

DXN Cocozhi besleyen ve enerji veren içeriği ile kilo kontrol programınızı destekleyici bir içecektir.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Cocozhi® is formulated from the finest cocoa with Ganoderma extract. It is in a ready to drink powdered form, which gives you a chocolate taste. Just pour the contents in a hot cup of water and stir to enjoy an invigorating drink suitable for the whole family. Don’t forget to try it with ice in the summer.

One package contains product for 20 drinks. Each one is 32 gr.

DXN Cocozhi is a drink that supports your weight control program with its nourishing and energizing content.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.