fbpx
 

DXN Cordyceps, organik olarak lisanslı olan Malezya DXN çiftliklerinde, sıkı kalite ve kontrol altında yetiştirilmektedir. Bin yıllık doğa ananın hediyesi olarak Cordyceps Sinensis olarak bilinen değerli bir mantardan formüle edilmiştir. Çin, Tibet ve Nepal’in dağlık bölgelerinde doğal olarak bulunur. Aynı zamanda DXN çiftliğimiz “İyi Üretim Uygulamaları (GMP)” sertifikalıdır.

Bir kutuda 60 kapsül vardır. Her DXN Cordyceps kapsülü 450mg’dır.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Cordyceps is organically grown on licensed Malaysian DXN farms under strict quality and control. It is formulated from a precious mushroom known as Cordyceps Sinensis as a thousand-year-old mother nature gift. It occurs naturally in the mountainous regions of China, Tibet and Nepal. At the same time, our DXN farm is “Good Manufacturing Practices (GMP)” certified.

There are 60 capsules in a box. Each DXN Cordyceps capsule is 450mg.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.