fbpx
 

DXN Lemonzhi, Çay yaprakları ve Ganoderma özü ilavesiyle limondan özel olarak formüle edilmiştir. Ganoderma ile birlikte çayın bileşenleri beyninizi canlandıracak, size iyi bir yaşam / harika bir gün için ihtiyacınız olan gücü ve enerjiyi verecektir. Sağlıklı yaşam trendine uygun olarak, güne en iyi şekilde başlayın ya da öğleden sonra çay molasında sağlıklı, ferahlatıcı, lezzetli bir içecek olan DXN Lemonzhi’yi tercih edin.

Bu özel içecek kesinlikle yeni favoriniz ve susuzluk giderici içeceğiniz olacak!

Bir paket 20 içimlik ürün içerir. Her biri 22 gr.’dır.

Sıcak yaz aylarında Soğuk Limonlu Çay olarak hazırlamayı, ikram etmeyi unutmayın. İlk yudumdan sonuncuya kendinizi yenilemek için şimdi deneyin!

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Lemonzhi is specially formulated from lemon with the addition of Tea leaves and Ganoderma extract. The ingredients of the tea together with Ganoderma will stimulate your brain, giving you the strength and energy you need for a good life / a wonderful day. In line with the healthy lifestyle trend, start the day in the best way or opt for DXN Lemonzhi, a healthy, refreshing, delicious drink for your afternoon tea break.

This special drink will definitely be your new favorite and thirst quenching drink!

One package contains product for 20 drinks. Each one is 22 gr.

Do not forget to prepare it as Cold Lemon Tea during the hot summer months. Try it now to refresh yourself from the first sip to the last!

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.