fbpx
 

DXN Lingzhi Black Coffee

DXN Lingzhi Black Coffee; Ganoderma Lucidum ile zenginleştirilmiş, 1.Kalite Arabica kahve çekirdeğinden harmanlanmış şekersiz siyah fermente kahvedir. Aroması zengin ve tadı klasik olan DXN Lingzhi Black Coffee ile gerçek kahve tadını damağınızda hissedersiniz. Gano Kahve, Kırmızı Mantar Kahvesi, Reishi Mantarı Kahvesi, Ganoderma Kahve olarak da bilinir.

Bir paket 20 içimlik ürün içerir. Her biri 4.5gr.’dır.

Güne hızlı bir başlangıç yapmak isteyenler, şekerle arası olmayanlar için yoğun ve sert bir kahvedir.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Lingzhi Black Coffee; It is unsweetened black fermented coffee blended with 1st quality Arabica coffee beans, enriched with Ganoderma Lucidum. With DXN Lingzhi Black Coffee, which has a rich aroma and a classic taste, you can feel the real coffee taste on your palate. It is also known as Gano Coffee, Red Mushroom Coffee, Reishi Mushroom Coffee, Ganoderma Coffee.

One package contains product for 20 drinks. Each 4.5 gr.

It is an intense and strong coffee for those who want a quick start to the day and those who are not in love with sugar.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.