fbpx
 

DXN Lingzhi Coffee 3in1

DXN Lingzhi Coffee 3in1; pürüzsüz ve lezzetli bir kahve için ihtiyacınız olan her şeyi karşılar. Ganoderma Lucidum ile zenginleştirilmiş, 1.Kalite Arabica kahve çekirdeğinden harmanlanmış, özel üretim krema ve organik şeker eklenmiş fermente kahvedir. Yapay renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu içermez. Gano Kahve, Kırmızı Mantar Kahvesi, Reishi Mantarı Kahvesi, Ganoderma Kahve olarak da bilinir.

Bir paket 20 içimlik ürün içerir. Her biri 21 gr.’dır.

Kullanışlı DXN Lingzhi Coffee 3’ü 1 arada paketi, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde benzersiz lezzetin tadını çıkarmanızı sağlar.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Lingzhi Coffee 3in1; It meets everything you need for a smooth and delicious coffee. It is fermented coffee, enriched with Ganoderma Lucidum, blended with 1st quality Arabica coffee beans, with special production cream and organic sugar added. It does not contain artificial coloring, flavoring and preservatives. It is also known as Gano Coffee, Red Mushroom Coffee, Reishi Mushroom Coffee, Ganoderma Coffee.

One package contains product for 20 drinks. Each one is 21 gr.

The convenient pack of DXN Lingzhi Coffee 3-in-1 enables you to enjoy the unique flavor at any time and any place you like.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.