DXN Nedir, Neden DXN ile Çalışmalıyım

DXN Nedir? sorusu son zamanlarda herkesin konuştuğu ve merak ettiği bir konu haline geldi. DXN’in ülkemizdeki bilinirliği her geçen gün artmaya devam ediyor. DXN, büyüyen bir ağ pazarlama şirketi olarak Sağlıklı Yaşam ile ilgilenen insanlara kişisel değişimin yanında muhteşem kazanç ve sosyalleşme imkanları sunuyor. Bu yazımda DXN Nedir? sorusunun cevabını alırken Neden DXN ile Çalışmalıyım? sorusunu da kendinize sormanızı istiyorum. DXN’in ülkemizdeki diğer ağ pazarlama şirketlerinden farkını net olarak göreceksiniz.

İNSANLIĞA FAYDA İÇİN KURULAN ŞİRKET

DXN Holding

DXN’in ana faaliyet alanı, sağlıklı gıda takviyelerine ait bitki yetiştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanmasını ihtiva eder. Birinci kalite Ganoderma yetiştirme üzerine 1993 yılında Malezya’da doğmuştur ve bugün tüm dünyada faaliyetleri olan büyük bir şirkettir. Ürün hatlarında diyet takviyeleri, gıda ve içecekler, kişisel bakım, cilt bakımı & kozmetik, ev ürünleri ve su arıtma sistemleri bulunmaktadır. İlk günden itibaren DXN, “Tek Ejder, Tek Dünya, Tek Pazar ve Tek Akıl” anlayışını sürdürmüştür. Bu güçlü anlayışla DXN yıllar boyunca sürekli bir büyümeye doğru yelken açmıştır.

DXN, kaliteye verdiği yüksek önemden dolayı dünyanın çeşitli sağlık ve iş örgütlerinin üstün takdir ve onayını kazanmış bir şirkettir. Sağlam zemin ve sürdürülebilir kalkınma ile DXN hızlı bir şekilde emlak, yenilenebilir enerji, bilgi teknolojileri gibi diğer iş alanlarına da yönelmiştir.

DXN’in hızlı küresel büyümesi, dünya çapındaki üyelerinin büyük gelişimi ve önemli stratejik yerlerdeki çalışmaları sayesinde uluslararası olarak da fark edilmiştir. Dünya çapındaki on milyonun üzerindeki kayıtlı distribütörü ile DXN, Ganoderma ürünlerindeki dünya liderliği pozisyonunu her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

DXN Malezya Tesisleri toplamda 70 hektar alanı kapsamaktadır. Bu alan Temmuz 2000 tarihinden bu yana Malezya’nın ilk büyük Malezya Lingzhi (Ganoderma) Çiftliği olarak Lloyd’s Register Quality Assurance‘dan MS ISO 14001:2004 sertifikasını almıştır. Bu sertifika, Malezya Sağlık Bakanlığı tarafından Ganoderma yetiştiriciliğinde tüm yasal gereksinimleri ve standartları sağlayan şirketler için verilir.

https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn_malaysia_ciftlik.jpg

DXN Malezya’nın 34,000 metre karelik bölümü Ganoderma yetiştirme alanıdır ve Ganodermanın işlenmesi için devlet teknolojisi ile donatılmıştır. Bu üretim tesisi 1999’un Eylül ayından bu yana Avustralya’nın yaşlanma ve sağlık bakanlığından TGA (Therapeutic Goods Administration) sertifikası ve Lloyd’s Register dan MS ISO 9001:2000 kalite güvencesi sertifikası almıştır. DXN, Malezya Sağlık Bakanlığı ve Ulusal İlaç kontrolünden GMP (Good Manufacturing Practice) sertifikası almaya hak kazanan ilk şirkettir.

DXN Gıda ve içecek fabrikalarının toplam 42,000 metre kare üretim alanı bulunmaktadır. DXN’in kozmetik üretim tesisi dahilinde bulunan su ve enzim fabrikalarına 2007 yılında Sağlık Bakanlığı ve Ulusal İlaç Kontrolden GMP sertifikası verilmiştir.

DXN Üretim Tesisleri 2007 yılı Kasım ayında, Tarım Bakanlığı tarafından The Malaysian Organic Scheme sertifikası, Peninsular Malaysia (Jabatan Pertanian Semenanjung Malaysia), Organik Tarım Sertifikası verilmiş ve MS 1529:2001‘nin standartlarını karşıladığı resmen kabul edilmiştir.

DXN, Malezya’nın “Tek Dünya, Tek Pazar” anlayışıyla herhangi bir ülkeden doğrudan distribütor sağlama konsepti taşıyan  ilk ve önde gelen Çok Katlı Pazarlama (MLM) ihracatçısıdır.

DXN’in misyonu tüm ürünlerin en yüksek kalite ve güvenceye gelinceye dek araştırma ve geliştirmeye devam etmesidir. DXN sürekli yüksek uluslararası standartlarda ve mümkün olduğunca doğal ürünler üretmek için açılmıştır. DXN Laboratuvar departmanı 17 Temmuz 2006’da teknik yeterlilik için kalite yöntim sisteminin kapsamlı çalışması ile MS ISO/IEC 17025 Certificate of Accreditation sertifikası almıştır.

Üretimin her aşamasında insan sağlığı ve çevre dostu uygulamaları ile DXN, araştırma ve geliştirmede uzun vadeli kararlılığını sürdürmektedir.

DXN Genel Merkezi, ürün kalitesinin uluslararası standartlarda olmasını sağlamak için üretimin tamamı, yetiştirilmesi, üretim ve paketleme süreçlerini sıkı sıkıya kontrol eden uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. DXN Ganoderma ürünlerinin kalitesini sağlamak için; Ganoderma’nın orijinal tabii zengin elementlerinin üretim aşamaları süresince korunması ve ham maddenin aktif elementlerinin korunması gibi her bir aşamasının doğru olarak işlenmesini sağlamak için sıkı standartlar oluşturmuştur.

DXN Ganoderma’nın aktif elementlerini koruyabilen soğuk işlem yöntemini benimser. DXN ürünleri herhangi bir suni ürün ya da koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez. Yetiştirme süreci, Ganoderma ürünlerinin organik ve doğal kalitesinin korunmasının önemini vurgular.

KURUCUMUZ

Dr. Lim Siow Jin

DXN, mantarlara ve insan sağlığı ile ilişkilerine derin ilgi duyan, ünlü Hindistan Teknoloji Enstitüsü’nden mezun Datuk Dr. Lim Siow Jin tarafından kuruldu.

20 yıldan fazla süren dikkatli araştırma ve bilimsel analizlerden sonra Datuk Dr. Lim, Ganoderma veya Lingzhi’nin spesifik faydalarını ve insan sağlığı üzerindeki etkilerini keşfetti. Lingzhi’nin önemini ve sağlık yararlarını fark eden Datuk Dr. Lim, bu mucizevi bitki hakkındaki bilgilerini, sağlığa olan tutkusunu yansıtan arkadaşları ve meslektaşları arasında paylaşmaya başladı.

Datuk Dr. Lim bununla da yetinmedi. Daha fazla insanın bu mucizevi bitkinin faydalarını tanımasına ve kullanmasına yardımcı olacak bir şirket kurması gerektiğini hissetti. 1993 yılında Datuk Dr. Lim’in hayali, Malezya’nın Kedah kentinde DXN’yi kurmasıyla gerçekleşti.

Bu arada Datuk ünvanı; Malezya Krallığı tarafından Malezya halkına büyük hizmetler yapan girişimci insanlara verilen fahri ünvanlardan biridir. Kalıtsal değildir, büyük hizmetler yapan yabancılara da verilebilir ve sonraki nesillere miras olarak kalmaz.

https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/30_Yillik_Deneyim_Dr_Lim.webp
BİRLİKTE BÜYÜMEYE DEVAM

30 Yıllık Deneyim

Tek Ejderha
Tüm süreç - yetiştirme, işleme ve pazarlama yalnızca sıkı kalite kontrol altında şirket tarafından yapılır.
Tek Dünya Tek Pazar
Her bir distribütör, tek bir üyelikle dünya çapında iş kurabilir ve bonus alabilir.
Tek Akıl
Tüm distribütörler Sağlık, Varlık ve Mutluluk konseptini yaymak ve paylaşmak amacıyla DXN işini yapmaya odaklanırlar.
DOĞRUDAN SATIŞ SEKTÖRÜNDE

DXN Felsefesi

DÜŞÜK FİYAT, YÜKSEK KALİTE;
DÜŞÜK PROFİL, YÜKSEK GELİR

DXN’in Başarılı bir Doğrudan Satış Şirketi olarak Felsefesi; düşük fiyatla yüksek kaliteli ürünler sunmak, yüksek gelir elde ederken düşük profili korumak üzerine kurulmuştur. Bu sistemde başarı, herhangi bir geçmişe sahip herkes için eşit derecede ulaşılabilirdir. DXN üyelerine sunduğu altyapı ile herkesin daha fazla finansal bağımsızlığa yol açan kişisel başarılardan yararlanmasını sağlar. Daha da önemlisi, çok sayıda insan DXN ürünlerini tüketerek daha sağlıklı hale gelmiş ve ürünlerin faydalarına tanıklık etmiştir. Felsefemiz, doğrudan satış sektöründeki başarımızın üzerine inşa edildiği temeldir.

DATUK DR. LIM SIOW JIN

Ödüllü Lider

Gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarından dolayı Datuk Dr.Lim Siow Jin’e verilen bazı ödül ve ünvanlar aşağıdaki gibidir. Bu takdir göstergeleri aynı zamanda ne kadar doğru bir iş yaptığının ve bizim DXN üyeleri olarak ne kadar doğru bir yerde durduğumuzun da göstergesidir.

https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dr_lim_odulleri.webp
DOĞRU ŞİRKET

DXN Türkiye

DXN Türkiye

DXN Türkiye resmi olarak 2015 Temmuz ayında kuruldu, ofis hazırlıkları, ürün izinleri gibi yasal işlemleri tamamladıktan sonra 2016 Mart’ta hizmete açıldı. Açılışımız, kurucumuz Datuk Dr.Lim Siow Jin’in katılımıyla 22 Mayıs 2016’da yapılan büyük bir törenle duyuruldu.

DXN Türkiye, ülkemizde herhangi bir kişiyle bağlantısı ya da franchise ortaklığı olmadan direkt olarak DXN Holding’e bağlı bir şube olarak açıldı. Yani bizim bir Operasyon Başkanımız yok. DXN Türkiye personeli, Uluslararası Pazarlama Direktörü’ne bağlı olarak çalışmaya ve DXN Türkiye üyelerine hizmet vermeye devam ediyor.

Aşağıdaki açılış ve diğer videolarımızı izlemeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!