DXN Nedir, Ürünler ve Kazanç Planı

DXN Nedir? sorusu son zamanlarda herkesin konuştuğu ve merak ettiği bir konu haline geldi. Bu yazıda DXN Nedir? sorusunun cevabını alırken Neden DXN ile Çalışmalıyım? sorusunu da kendinize sorabilirsiniz. DXN, Global’de büyümeye devam ederken kazanç, sağlıklı yaşam ürünleri ve değerli öğretileri ile Türkiye’de de büyümeye devam ediyor.

DXN Holding

DXN’in ana faaliyet alanı, sağlıklı gıda takviyelerine ait bitki yetiştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanmasını ihtiva eder. Birinci kalite Ganoderma yetiştirme üzerine 1993 yılında Malezya’da doğmuştur ve bugün tüm dünyada faaliyetleri olan büyük bir şirkettir. Ürün hatlarında diyet takviyeleri, gıda ve içecekler, kişisel bakım, cilt bakımı & kozmetik, ev ürünleri ve su arıtma sistemleri bulunmaktadır.

DXN, kaliteye verdiği yüksek önemden dolayı dünyanın çeşitli sağlık ve iş örgütlerinin üstün takdir ve onayını kazanmış bir şirkettir. Sağlam zemin ve sürdürülebilir kalkınma ile DXN hızlı bir şekilde emlak, yenilenebilir enerji, bilgi teknolojileri gibi diğer iş alanlarına da yönelmiştir.

DXN Malezya Tesisleri toplamda 70 hektar alanı kapsamaktadır. Bu alan Temmuz 2000 tarihinden bu yana Malezya’nın ilk büyük Malezya Lingzhi (Ganoderma) Çiftliği olarak Lloyd’s Register Quality Assurance’dan MS ISO 14001:2004 sertifikasını almıştır. Bu sertifika, Malezya Sağlık Bakanlığı tarafından Ganoderma yetiştiriciliğinde tüm yasal gereksinimleri ve standartları sağlayan şirketler için verilir.

DXN Malezya
DXN Türkiye
DOĞRUDAN SATIŞ ŞİRKETİ

DXN Türkiye

DXN Türkiye resmi olarak 2015 Temmuz ayında kuruldu, 2016 Mart’ta hizmete açıldı. Açılış, Datuk Dr.Lim Siow Jin’in katılımıyla 22 Mayıs 2016’da yapılan büyük bir törenle duyuruldu. Herhangi bir kişiyle bağlantısı ya da franchise ortaklığı olmadan direkt olarak DXN Holding’e bağlı bir şube olarak hizmet vermeye devam ediyor.

DXN Türkiye Genel Merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunuyor. Şirket merkezinde perakende ürün satışı yapılmıyor. Alışveriş yapmak için üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olmanız gerekiyor. Eğer sizde DXN ürünlerini tanımak, kullanmak ve kazanç planı ile çalışmak istiyorsanız hemen şimdi DXN’e katılın.

DXN TÜRKİYE

Ürünleri Nelerdir?

Sağlıklı yaşamaya devam edebilmenin kurallarından biri de zengin beslenmedir. Ancak maalesef bugünün koşullarında mineral ve vitaminlerden zengin besinler bulmak kolay görünmüyor. Tüketmeye alıştığımız klasik gıdalar artık işlevini tam anlamıyla yerine getiremediği için gıda takviyelerine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. DXN Türkiye’de günlük kullanım için alabileceğiniz bir kaç ürün mutlaka vardır.

DXN Ürünleri
KURUCU

Lim Siow Jin

DXN, mantarlara ve insan sağlığı ile ilişkilerine derin ilgi duyan, ünlü Hindistan Teknoloji Enstitüsü’nden mezun Datuk Lim Siow Jin tarafından kuruldu.

20 yıldan fazla süren dikkatli araştırma ve bilimsel analizlerden sonra Datuk Lim, Ganoderma veya Lingzhi’nin spesifik faydalarını ve insan sağlığı üzerindeki etkilerini keşfetti. Lingzhi’nin önemini ve sağlık yararlarını fark eden Lim, bu mucizevi bitki hakkındaki bilgilerini, sağlığa olan tutkusunu yansıtan arkadaşları ve meslektaşları arasında paylaşmaya başladı.

Lim bununla da yetinmedi. Daha fazla insanın bu mucizevi bitkinin faydalarını tanımasına ve kullanmasına yardımcı olacak bir şirket kurması gerektiğini hissetti. 1993 yılında Lim’in hayali, Malezya’nın Kedah kentinde DXN’yi kurmasıyla gerçekleşti.

ÇOK KATLI PAZARLAMA

Kazanç Planı

DXN Türkiye, UniLevel olarak bilinen pazarlama planını kullanmaktadır. 23 kariyer basamağı vardır. Her ay 100PV aktiflik şartı vardır. Ürün fiyatlarına göre (2024) ortalama 100 PV ürün değeri 2500 TL veya üzerinde olabilir. Genel olarak kazançlar aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır.

Grup Bonusu (%6 - %21)
Bu Ekip Bonus’una hak kazanabilmek için o ay 100 PPV’ye ulaşmanız gereklidir.
Star Grup (%25 - %37)
Star Grup Bonus hakkı kazanabilmek için Star Agent kariyerinde olmanız ve 100 PPV ile 300 PGPV (QSA) seviyesine ulaşmanız gerekir.
Geliştirme (%15)
Geliştirme Bonusu’na hak kazanabilmek için SA olmanız ve 100 PPV ve 300 PGPV (QSA) seviyesine ulaşmanız gerekir
Uluslararası Kâr Payı (%2)
Uluslararası Kâr Payı’na (IPS) hak kazanabilmek için Kalifiye Star Diamond (QSD) olmanız gerekir
Liderlik (%15)
Liderlik Bonusuna hak kazanabilmek için, Kalifiye Star Diamond (QSD) olmanız gerekir.
Seyahat Seminer Teşviki (%2)
Seyahat Seminer Teşviki (TSI), hak kazanan tarafından yalnızca DXN’in organize ettiği seyahat seminerleri için kullanılabilir. Nakde çevrilemez ve devredilemez.
Cep Telefonu Nakit Teşviki
6000 GPV biriktirmiş 3 adet SA üyeniz olduğunda, Tek Seferlik Cep Telefonu Nakit Teşviki’ne hak kazanırsınız. Yalnızca bireysel olarak sponsoru olduğunuz alt kollar dikkate alınır.
Seyahat Nakit Teşviki
Cep Telefonu Nakit Teşviklerini elde etmiş 5 adet doğrudan alt kola sahipseniz, Tek Seferlik Seyahat Nakit Teşviki’ne hak kazanırsınız. Yalnızca bireysel olarak sponsor olunan alt kollar dikkate alınır.
DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!