fbpx
 

DXN Spirulina, organik olarak lisanslı olan Malezya DXN çiftliklerinde bulunan havuzlarda (seçilmiş en iyi tür) yetiştirilmekte, herhangi bir şekilde ek katkı veya zirai ilaç kullanılmamaktadır. DXN bu havuzlardan yılda iki kere hasat almakta ve tüm kalite kontrollerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Aynı zamanda DXN çiftliğimiz “İyi Üretim Uygulamaları (GMP)” sertifikalıdır.

Küçük Boy 120 Tablet ve Büyük Boy 500 Tablet olmak üzere iki seçenek vardır. Düzenli kullanım için 4 adet DXN Spirulina 120 Tablet alacaksanız, 1 adet DXN Spirulina 500 Tablet almanız fiyat avantajı sağlar.

Spirulina mavi-yeşil algler olarak adlandırılan tek hücreli bir siyanobakteri türüdür. Tercihen tek olarak veya DXN Reishi Gano ve DXN Ganocelium ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Spirulina is organically grown in ponds on licensed Malaysian DXN farms (the best selected type), with no additional additives or pesticides. DXN harvests from these pools twice a year and performs all quality controls in-house. At the same time, our DXN farm is “Good Manufacturing Practices (GMP)” certified.

There are two options, Small Size 120 Tablets and Large Size 500 Tablets. If you are going to buy 4 piece DXN Spirulina 120 Tablets for regular use, buying 1 piece DXN Spirulina 500 Tablet provides a price advantage.

Spirulina is a type of unicellular cyanobacteria called blue-green algae. It is recommended to be used alone or in combination with DXN Reishi Gano and DXN Ganocelium.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.