DXN Türkiye Nedir, Ürünler ve Sistem

DXN Türkiye hakkında yazdığım bu makaleyi incelemeden önce DXN’i daha iyi tanımak için DXN’in doğduğu yer olan Malezya tesisleri hakkında yazdığım makaleyi okuyabilirsiniz. DXN, Global’de büyümeye devam ederken kazanç, sağlıklı yaşam ürünleri ve değerli öğretileri ile Türkiye’de de büyümeye, üyelerine kazandırmaya devam ediyor.

DOĞRU ŞİRKET

DXN Türkiye

DXN Türkiye

DXN Türkiye, ülkemizde Ağ Pazarlama yani Network Marketing sektöründe üyelerine Sağlıklı, Varlıklı ve Mutlu bir Yaşamın tüm fırsatlarını sunmaya devam ediyor. DXN Türkiye resmi olarak 2015 Temmuz ayında kuruldu, ofis hazırlıkları, ürün izinleri gibi yasal işlemleri tamamladıktan sonra 2016 Mart’ta hizmete açıldı. Açılışımız, kurucumuz Datuk Dr.Lim Siow Jin’in katılımıyla 22 Mayıs 2016’da yapılan büyük bir törenle duyuruldu.

DXN Türkiye, ülkemizde herhangi bir kişiyle bağlantısı ya da franchise ortaklığı olmadan direkt olarak DXN Holding’e bağlı bir şube olarak açıldı. Yani bizim bir Operasyon Başkanımız yok. DXN Türkiye personeli, Uluslararası Pazarlama Direktörü’ne bağlı olarak çalışmaya ve DXN Türkiye üyelerine hizmet vermeye devam ediyor.

DXN Türkiye Genel Merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunuyor. Şirket merkezinde perakende ürün satışı yapılmıyor. Alışveriş yapmak için üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olmanız gerekiyor. Her geçen gün üye ve müşteri ağımız büyümeye devam ediyor. Eğer sizde hayatınızı değiştirmek istiyorsanız hemen şimdi DXN’e katılın.

DXN Türkiye’nin Açılış Lansmanı Videosunu İzlediniz mi?

SAĞLIK KAZANDIRAN

Ürünlerimiz Neler?

Sağlıklı yaşamaya devam edebilmenin kurallarından biri de zengin beslenmedir. Ancak maalesef bugünün koşullarında mineral ve vitaminlerden zengin beslinler bulmak kolay görünmüyor. Tüketmeye alıştığımız klasik gıdalar artık işlevini tam anlamıyla yerine getiremediği için gıda takviyelerine ihtiyaç duyuyoruz. DXN Türkiye’de günlük kullanımın için alabileceğiniz bir kaç ürün mutlaka vardır.

Kişisel Bakım

Cilt Bakım & Kozmetik

Chubby Bebek Yağı
Aloe.V El ve Vücut Losyonu
Ganozhi Ruj – Mercan Pembe
Ganozhi Ruj – Sedefsi Üzüm
Ganozhi Ruj – Sedefsi Pembe
Ganozhi Ruj – Sedefsi Kırmızı
Ganozhi Ruj – Kahvemsi Kırmızı

Kore Kozmetik Serisi

Kakao Maske
Çay Ağacı Maske
Gempyuri Maske
Gempyuri Cleanser
Gempyuri Toner
Gempyuri Energy Serum
Gempyuri Ampule Oil
Gempyuri Rejuvenation Cream

VARLIK KAZANDIRAN

Sistem Nasıl Çalışıyor?

DXN Türkiye, herkesin hakkında bilgi sahibi olduğunu zannettiği muhteşem bir sektörde hizmet veriyor. Ağ Pazarlama veya Network Marketing olarak bildiğimiz bu sektör, şirketin ürünlerini kullanan ve memnun kalmış üyelerin, bu ürünleri tavsiye ederek şirkete yeni müşteriler kazandırması üzerine çalışıyor. Gelir elde etmek isteyen kişiler DXN Kazanç Planı‘nın gerekliliklerini yerine getirerek gelirini artırabiliyor.

Evet, geçmişte Network Marketing sistemini popülerliği ve işlevselliği dolayısıyla kötü niyetlerle kullanan insanlar oldu. Ancak bu sektörün kötü olduğu anlamına gelmez. Daha detaylı bilgi için Network Marketing konusunda yazdığım makalelere bakabilirsiniz.

DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!