fbpx
 

DXN Türkiye

DXN Türkiye, Malezya kuruluşlu DXN Holding’e bağlı ülke temsilciğidir. Herhangi bir kişi tarafından değil, direkt DXN şirketi tarafından açılmıştır. DXN, Temmuz 2015’de ülkemize giriş yaptı. Tüm hazırlıkları, yasal izinlerini tamamlayarak Mart 2016’da hizmet vermeye başladı. Açılış kutlaması 22 Mayıs 2016’da yaklaşık 2000 kişinin katılımı ile yapılan muhteşem bir törenle duyuruldu. DXN Holding, 1993 yılından bugüne Ağ Pazarlama (Network Marketing) sektöründe faaliyet gösteren, güçlü, köklü ve güvenilir bir şirkettir.

DXN Türkiye

DXN Şirket Geçmişi

DXN, Hint Teknoloji Enstitüsü’nden mezun olan Datuk Dr. Lim Siow Jin tarafından kuruldu. Datuk Dr. Lim, mantarın insan sağlığı üzerindeki faydalarını araştırmakla işe başladı. Derin ilgisi ve sonsuz çabası, onu 1993 yılında DXN’nin kurulmasıyla insanların sağlık ve servet kazanması için Bitkilerin Kralı olarak bilinen Ganoderma veya Lingzhi’nin büyük potansiyelini kullanmaya yönlendirdi.

DXN’nin temel iş faaliyetleri arasında sağlıklı gıda takviyelerinin yetiştirilmesi, üretimi ve pazarlanması bulunmaktadır. Dünya çapındaki operasyonları ile Malezya merkezli şirket Ganoderma üretimi alanındaki başarısıyla tanınır. Ürün çeşitleri arasında gıda takviyeleri, yiyecek ve içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakımı ve kozmetik ürünleri, ev ürünleri ve su arıtma sistemi bulunmaktadır. 1993 yılında kuruluşundan bu yana DXN, Tek Ejderha, Tek Dünya, Tek Market ve Tek Akıl konseptini sürdürmektedir. Bu güçlü konsepti ile DXN, yıllar boyunca sürekli büyümeye devam etmektedir.

DXN’in kalite konusundaki büyük özeni, çeşitli sağlık ve iş teşkilatlarından bir çok sıra dışı ödül, takdir ve tanınırlık kazandırdı. Sağlam temeli ve sürdürülebilir büyümesinin yanı sıra DXN, emlak, bilgi teknolojileri vb. gibi diğer iş kollarında da hızla faaliyete başladı. DXN, hızlı küresel büyümesi, dünya çapındaki üye sayısında görülen muazzam artış ve stratejik yerlerde gösterdiği girişimlerle uluslararası anlamda takdir görmeye devam ediyor. Dünya çapında 9 milyondan fazla kayıtlı distribütörü bulunan DXN, Ganoderma ürünlerinde dünya lideri konumundadır.

https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn_malaysia_ciftlik.jpg

DXN'in Konsepti

Tek Ejderha
Tüm süreç - yetiştirme, işleme ve pazarlama yalnızca sıkı kalite kontrol altında şirket tarafından yapılır.
Tek Dünya Tek Pazar
Her bir distribütör, tek bir üyelikle dünya çapında iş kurabilir ve bonus alabilir.
Tek Akıl
Tüm distribütörler Sağlık, Varlık ve Mutluluk konseptini yaymak ve paylaşmak amacıyla DXN işini yapmaya odaklanırlar.

DXN'in Felsefesi

DÜŞÜK FİYAT, YÜKSEK KALİTE;
DÜŞÜK PROFİL, YÜKSEK GELİR

Felsefemiz; düşük fiyatla yüksek kaliteli ürünler sunmak, yüksek gelir elde ederken düşük profili korumak, doğrudan satış için idealdir. Bu sistem, herhangi bir geçmişe sahip herkes için eşit derecede erişilebilirdir. Ücretsiz kurumsal sistemimiz, herkesin daha fazla finansal bağımsızlığa yol açan kişisel başarılardan yararlanmasını sağlar. Daha da önemlisi, çok sayıda insan ürünlerimizi tüketerek daha sağlıklı hale gelmiş ve ürünlerimizin faydalarına tanıklık etmiştir. Felsefemiz, doğrudan satış sektöründeki başarımızın üzerine inşa edildiği temeldir.

DXN Türkiye’nin imkanlarını kullanarak, Ağ Pazarlama sektöründe başarılı olmak ve Elmaslar Kulübüne katılmak için acele edin!

https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn_hakkinda_1.jpg
https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn_urunleri_2-1.jpg
https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn_kazanc_plani_1.jpg
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.