https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn-binasi-1.jpg
DXN FIRSATLAR DÜNYASI

TEK DÜNYA TEK PAZAR

DXN Türkiye

DXN, Ağ Pazarlama (Network Marketing) sektöründe faaliyet gösteren, güçlü, köklü ve güvenilir firmalardan biridir. DXN Türkiye resmi olarak Temmuz 2015’te kurulmuştur. Genel Merkezi İstanbul/Kadıköy’dedir. Ofis tadilatı, hazırlıkları, ürün izinleri v.s. derken DXN Türkiye ofisi Mart 2016’da açılmış, ürün satışları Nisan 2016’da başlamıştır. DXN Türkiye’nin açılışı 22 Mayıs 2016’da yaklaşık 2000 kişi katılımı ile yapılan muhteşem bir törenle duyurulmuştur.

DXN Şirket Geçmişi

DXN, prestijli Hint Teknoloji Enstitüsü’nden mezun olan Datuk Dr. Lim Siow Jin tarafından kuruldu. Datuk Dr. Lim, mantarın insan sağlığı üzerindeki faydaları arayışıyla işe başladı. Derin ilgisi ve sonsuz çabası, onu 1993 yılında DXN’nin kurulmasıyla insan sağlığı ve servet için Bitkilerin Kralı olarak bilinen Ganoderma veya Lingzhi’nin en büyük potansiyelini kullanmaya itti.

DXN’nin temel iş faaliyetleri arasında sağlıklı gıda takviyelerinin yetiştirilmesi, üretimi ve pazarlanması bulunmaktadır. Dünya çapındaki operasyonları ile Malezya merkezli şirket Ganoderma üretimi alanındaki başarısıyla tanınır. Ürün çeşitleri arasında gıda takviyeleri, yiyecek ve içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakımı ve kozmetik ürünleri, ev ürünleri ve su arıtma sistemi bulunmaktadır. 1993 yılında kuruluşundan bu yana, DXN “Tek Ejderha, Tek Dünya, Tek Market ve Tek Akıl” konseptini sürdürmektedir. Bu güçlü konsept ile DXN, yıllar boyunca sürekli büyüme kaydetti. 30 Eylül 2003 tarihinde DXN Holdings Berhad, Bursa Malezya Ana Kurulu’nda yer aldı. DXN, kurucunun devralma teklifi nedeniyle 27 Aralık 2011 tarihinde borsa kotundan çıkarıldı.

DXN Holdings Berhad, DXN Grup’un yatırım holdingi ve yönetim şirketidir. DXN’in kalite konusundaki büyük özeni, çeşitli sağlık ve iş teşkilatlarından bir çok sıradışı ödül, takdir ve tanınırlık kazandırdı. Sağlam temeli ve sürdürülebilir büyümesinin yanı sıra DXN, emlak, bilgi teknolojileri vb. gibi diğer iş kollarında da hızla faaliyete başladı. DXN, hızlı küresel büyümesi, dünya çapındaki üye sayısında görülen muazzam artış ve stratejik yerlerde gösterdiği girişimlerle uluslararası anlamda takdir görmektedir. Dünya çapında 9 milyondan fazla kayıtlı distribütörü bulunan DXN, Ganoderma ürünlerinde dünya lideri konumunu sağlamlaştırmaktadır.

https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn-malezya-ciftlik.jpg

DXN'in FELSEFESİ

DÜŞÜK FİYAT, YÜKSEK KALİTE; DİKKAT ÇEKMEDEN, YÜKSEK GELİR.

Felsefemiz; düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler sunmak, yüksek gelir elde ederken dikkat çekmemeye çalışmak – doğrudan satışta idealdir. Bu sistem her kesimden her insanın eşit olarak erişebileceği bir sistemdir. Ücretsiz online sistemimiz herkesin daha büyük maddi bağımsızlığın kapılarını açan kişisel başarıları elde etmelerini mümkün kılmaktadır. Daha da önemlisi, ürünlerimizi tüketerek sağlıklarını iyileştiren birçok insan ürünlerimizin faydalarına tanıklık etmektedir. Bizim felsefemiz ağ pazarlaması sektöründeki başarımızın üzerine bina edildiği temeldir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
DXN Türkiye Lideri Volkan Verdi ve Elmaslar Kulübü Ekibini aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
DXN Türkiye Lideri Volkan Verdi ve Elmaslar Kulübü Ekibini aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.