DXN Ürünleri

DXN ürünleri herkesin evinde ve iş yerinde kullandığı günlük tüketim ürünlerinden oluşmaktadır. Ürünlerin tümü DXN kalite kontrolünde ve yüksek standartlarda üretilmektedir. Ana hammaddelerimiz süper gıda olarak bilinir ve vücudunuza ihtiyacı olan desteği verir.

Vücudumuzun nasıl çalıştığı hakkında daha çok şey öğrendikçe, onu doğru beslenme ile desteklemenin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız. Doğru beslenme olmadan bedenlerimiz gelişemez, iyileşemez veya en yüksek seviyede sağlıklı yeni hücreler üretemez.

Kronik hastalıkların çoğu, beslenme eksikliği ve stresli yaşamla ilişkilidir. Bu iki faktör birbiriyle bağlantılı olup; sağlıklı ve dengeli beslenen kişiler, diğerlerine göre çok daha az stres altındadırlar. Kendinizi aşırı stresli hissediyorsanız, sindirim sisteminiz muhtemelen büyük bir gerginlik yaşamaktadır. Dengeli ve çeşitlerin bol olduğu bir beslenme şekli fiziksel ve duygusal olarak daha iyi hissetmenin anahtarı olabilir.

DXN Türkiye, vücudu destekleyen Ganoderma içerikli ürünler sunarak insanların daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmayı kendine ilke edinmiştir. Test edilmiş ve kanıtlanmış yüksek kaliteli gıda takviyeleri, beslenme içecekleri, kişisel bakım ve cilt bakımı gibi kategorilerdeki ürünlerimizin; müşterilerimizin kendi yaşam kalitelerini iyileştirmelerine yardımcı olacağından eminiz. Vücudunuzun en iyi bakımı hak ettiğini ve kendiniz haricinde hiç kimsenin vücudunuza sizden daha iyi bakamayacağını düşünüyoruz. Daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşama giden yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz.

DXN TürkiyeGıda Takviyeleri

Gıda Takviyeleri serisindeki DXN Ürünleri daha mutlu ve daha sağlıklı yaşama giden yolculuğunuzda en yakın arkadaşlarınızdır.
Reishi Gano (RG)

Reishi Gano (RG)

DXN Reishi Gano (RG) Kapsül, organik olarak lisanslı olan Malezya DXN çiftliklerinde yetiştirilen, %100 Kırmızı Reishi Mantarı / Ganoderma Lucidum’un 90 günlük hasatından ortaya çıkmıştır.
Ganocelium (GL)

Ganocelium (GL)

DXN Ganocelium (GL) Kapsül, organik olarak lisanslı olan Malezya DXN çiftliklerinde yetiştirilen, %100 Kırmızı Reishi Mantarı / Ganoderma Lucidum’un 14 – 21 günlük miselyum halinden ortaya çıkmıştır.
Ganocelium (GL)

Lion's Mane

Aslan Yelesi (Lion's Mane), organik olarak lisanslı olan DXN çiftliklerinde sıkı kalite kontrol altında yetiştirilmiştir. Bu mantar çok değerli mantarlardan bir başkasıdır.
Spirulina

Spirulina

DXN Spirulina, organik olarak lisanslı olan Malezya DXN çiftliklerinde bulunan havuzlarda (seçilmiş en iyi tür) yetiştirilmekte, herhangi bir şekilde ek katkı veya zirai ilaç kullanılmamaktadır.
Cordyceps Sinensis

Cordyceps

DXN Cordyceps, organik olarak lisanslı olan Malezya DXN çiftliklerinde, sıkı kalite ve kontrol altında yetiştirilmektedir. Cordyceps Sinensis olarak bilinen değerli bir mantardan formüle edilmiştir.

DXN Türkiyeİçecekler

İçecekler serisindeki DXN Ürünleri ile kendinizi iyi ve zinde hissedeceksiniz.
Lingzhi Black Coffee

Lingzhi Black Coffee

DXN Lingzhi Black Coffee; Ganoderma Lucidum ile zenginleştirilmiş, 1.Kalite Arabica kahve çekirdeğinden harmanlanmış şekersiz siyah fermente kahvedir.
Cream Coffee

Cream Coffee

DXN Cream Coffee, birinci kalite hazır kahve, Ganoderma özü ve süt içermeyen kremanın uyumlu bir karışımıdır.
Lingzhi Coffee 3in1

Lingzhi Coffee 3in1

DXN Lingzhi Coffee 3in1; pürüzsüz ve lezzetli bir kahve için ihtiyacınız olan her şeyi karşılar.
Cordyceps Coffee 3in1

Cordyceps Coffee 3in1

DXN Cordyceps Coffee 3in1; pürüzsüz ve lezzetli bir kahve için ihtiyacınız olan her şeyi karşılar. Cordyceps Sinensis ile zenginleştirilmiştir.
Zhi Mocha Coffee

Zhi Mocha Coffee

DXN Zhi Mocha; çikolata seven kahve aşıkları için hazırlandı. Seçilmiş kahve çekirdekleri, Ganoderma özü ve kakao, hazır kahve ile harmanlandı.
Cocozhi

Cocozhi

DXN Cocozhi; Ganoderma özü ile en iyi kakaodan formüle edilmiştir. İçime hazır toz halindedir ve size çikolata tadı verir.
Zhi Cafe Classic

Zhi Cafe Classic

DXN Zhi Cafe Classic; Ganoderma özü ve tamamen kavrulmuş kahve çekirdeklerinden oluşan bir karışımdan yapılır.
White Coffee Zhino

White Coffee Zhino

DXN White Coffee Zhino; kapuçino severlerin isteklerini gidermek için kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanabilen yeni bir üründür.
Lemonzhi

Lemonzhi

DXN Lemonzhi, Çay yaprakları ve Ganoderma özü ilavesiyle limondan özel olarak formüle edilmiştir.
Roselle Juice

Roselle Juice

DXN Roselle Meyve Suyu; Roselle Calyces özünden özel olarak yapılır ve herkes için uygun lezzetli, tatlı bir ferahlıktır. Ayrıca dondurma, reçel ve jöle yapmak için ideal bir üründür.
Morinzhi

Morinzhi

DXN Morinzhi, Morinda Citrifolia’dan (Noni) özel olarak formüle edilmiş ve Roselle ile zenginleştirilmiş botanik bir içecektir.
Cordypine

Cordypine

DXN Cordypine, kaliteli Cordyceps Sinensis ve doğal olarak fermente edilmiş Ananas suyu karışımıdır.
Zhi Cafe Classic

Lion's Mane Coffee

DXN Lion's Mane Coffee, Lion's Mane mantar tozu, süt ürünü olmayan krema ve şeker ile önceden karıştırılmış kahve tozundan yapılır.
Zhi Cafe Classic

Lion's Mane Oocha

DXN Lion's Mane Oocha, Lion's Mane mantar tozu, süt ürünü olmayan krema ve şeker ile önceden karıştırılmış Oolong Çay tozundan yapılır.

DXN TürkiyeYiyecekler

Yiyecekler serisindeki DXN Ürünleri sizi herkesten farklı kılacak!
https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/dxn_zhimint_p_box_sachet.jpg-1-160x131.png

Zhi Mint Plus

DXN Zhi Mint Plus, yoğun hayatınızın içinde taşıması kolay paketiyle her an her yerde ihtiyacınız olacak şeker ilavesiz bir nane şekeridir.
https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/spirudle_eriste_2-160x160.jpg

DXN Spirudle

DXN Spirudle'ın sağlıklı erişteleriyle damak tadınızı canlandırın. Bunlar, yağsız kurutma işlemi altında üretilen Spirulina ile hazırlanabilen tek hazır erişte ürünleridir.

DXN TürkiyeKişisel Bakım

Kişisel Bakım serisindeki DXN Ürünleri ile ışıltınızı maksimum seviyeye taşıyacaksınız!
Gano Massage Oil

Gano Massage Oil

Gano Massage Oil; en iyi hurma yağı ve tamamen doğal olan Ganoderma ekstraktı ile birlikte olağanüstü bir karışımdır. %100 doğaldır ve anti-oksidan açısından zengindir.
Ganozhi Shampoo

Ganozhi Shampoo

Ganozhi Shampoo, Ganoderma özü ve B5 vitamini içeren, saçınızı tazeleyen ve parlak bir yumuşaklık kazandıran özel bir canlandırıcı şampuandır.
Ganozhi Body Foam

Ganozhi Body Foam

Ganozhi Body Foam, Ganozhi Vücut Köpüğü; cildinizin doğal yağını çıkarmadan cildinizi temiz hissetmek için Ganoderma özü ile zenginleştirilmiş hafif bir temizleyici vücut köpüğü ile vücudunuzu şımartın.
Ganozhi Toothpaste

Ganozhi Toothpaste

Ganozhi Toothpaste, DXN Ganozhi Diş Macunu; yüksek kaliteli Ganoderma özü (Kırmızı Reishi Mantarı), gıda jeli, mentol ve besin aromaları içeren, sağlıklı ve yenilikçi bir diş macunudur.
Tea Tree Cream

Tea Tree Cream

Tea Tree Cream, çay ağacı yağı ile özel olarak formüle edilmiş yatıştırıcı bir cilt kremidir. Cilt tarafından nazik ve hızlı bir şekilde emilir, ferahlatıcı çay ağacı kokusuyla birlikte etkisi altına alır.
Gano Soap

Gano Soap

DXN Ganozhi Soap, tek adımda cildinizin doğal yağını korurken cildinizi nazikçe temizlemek ve nemlendirmek için Ganoderma özü ve hurma yağı ile zenginleştirilmiş özel formüldür.
Ganozhi Travel Kit

Ganozhi Travel Kit

DXN Travel Kit, ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak için kişisel bakım malzemelerinin mini boylarını içeren seyahat setidir. Bu set; Ganozhi Şampuan 50ml, Ganozhi Vücut Köpüğü 50ml, Ganozhi Diş Macunu 40g olmak üzere üç ürün içerir.

DXN TürkiyeKozmetik & Cilt Bakımı

Kozmetik & Cilt Bakımı serisindeki DXN Ürünleri içinizden doğan ışığı dışarıya yansıtmanızı sağlayacak doğal dokunuşlar içerir! Kullanın.
Chubby Baby Oil

Chubby Baby Oil

DXN Chubby Baby Oil; Buğday tohumu özü, ayçiçeği çekirdek ekstresi, atkuyruğu özü ve komifora mür içeriği ile hassas ciltleri bile mükemmel şekilde nemlendiren ipeksi yumuşak bir yağdır.
Aloe Vera Hand Body Lotion

Aloe.V Hand & Body Lotion

DXN Aloe Vera El ve Vücut Losyonu, vücudumuzu koruyan en büyük parçamız, cildimiz için özel olarak üretilmiştir. Yoğun Aloe Vera Özü ile her cilt tipi için ideal yağsız nemlendirici bir losyondur.
Order Now On DXN (For Non-Turkish Speaking Customers)

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!