DXN Üyelik Kayıt

DXN üyelik ve kayıt için bu sayfa tamamen GÜVENLİDİR. İster sadece müşteri, isterseniz iş ortağı olarak DXN ailesinin bir parçası olun ve sağlıklı yaşamınızı destekleyin. Sponsorunuz Volkan Verdi ile mutlaka iletişime geçin, eğitim alın ve tecrübelerinden yararlanın. Kendi ekibinizi kurun, ürün kullanmaları için teşvik edin, motive edin ve onlara da kendi işlerini kurmaları için yol gösterin. Aramıza katılmak için 18 yaş ve üstünde olmanız şimdilik yeterli.

 • DXN üyelik ve kayıt tamamen ÜCRETSİZdir. Herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmez. Sadece online kayıt formunu doldurun. (Bazı ülkelerde bazı DXN ürünleri veya bir başlangıç ​​kiti satın almanız gerekir. Türkiye’de kayıt ücretsizdir.)
 • DXN üyelik ve kayıt yaparak tüm özel ürünleri perakende fiyatından %40 indirimli satın alma fırsatına sahip olursunuz.
 • DXN üyelik işlemi size herhangi bir yükümlülük vermez. Müşteri olmak istiyorsanız, sadece hesabınızın açık kalması ve aktif durumunuzu korumak için yılda en az iki kere ürün satın alımı yapmanız yeterlidir.
 • Ayda 100 PV – 300 PV (Puan) değerinde ürün satın alırsanız (bazı ülkelerde farklı olabilir), sizin ve ekibinizin satışlarından bonus kazanırsınız.
 • Başkalarının daha sağlıklı yaşamalarına, sağlıklı kahve içmelerine veya kendi işlerini kurmalarına yardımcı olmak istiyorsanız; eğitim, doğru bilgi, ve araçların olduğu harika bir topluluğa dahil olacaksınız.
DXN Üyelik Kayıt
dxn kayıt üyelik

DXN'e Üye Olmanın Bazı Faydaları

Tek Üyelikle, Dünya Çapında Kazanç Fırsatı

DXN Ürünlerini Daha Ucuza Satın Al

Süper gıdalar içeren bu olağanüstü sağlık ürünlerinin avantajlarından yararlan. DXN ürünleri yüksek kalitelidir ve şirket içinde geliştirilmiştir. DXN kendi yetiştirme, üretim ve dağıtımını yapar.

Düşük Risk ve Düşük Maliyetle İşini Kur

DXN, başarı için tasarlanmış mükemmel ve motive edici bir iş planı sunar. Senin için de uluslararası, ev tabanlı bir iş olabilir, insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olurken para kazanabilirsin.

Yeni, Özgür Bir Hayat İnşa Et

DXN iş fırsatı ile başarılı bir MLM lideri, pasif gelire sahip finansal olarak bağımsız bir ağ kurucu olabilirsin. Gerçek bir nedenin olması, akıllıca çalışman ve hayallerine, gerçekten hak ettiğin şeye ulaşabilmen çok önemli.

Adım Adım DXN Üyelik ve Kayıt Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan online olarak yapılan DXN Üyelik ve Kayıt işlemi tamamen GÜVENLİDİR.
 • Şu Bağlantıya Tıklayın ->
 • Sayfa sizin dilinizde değilse sağ üstteki İngilizce / Türkçe yazan kelimeyi tıklayın ve listeden dilinizi seçin.
 • Ekranda yazan maddeleri okuyun ve yazının altında yer alan Okudum ve Anladım butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan formda Sponsor Kodu ve Sponsor Adı bölümleri otomatik olarak gelecektir.
  • Sponsor Kodu (DXN ID numarası): 818634422
  • Sponsor Adı: NURDAN VERDİ
  • (Eğer bu alanlar boş ise Sponsor Kodu bölümüne 818634422 yazabilirsiniz.).
 • Formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Yalnızca yanında * olan alanlar zorunludur. Yanında * olmayan alanları boş bırakabilirsiniz.
 • En alttaki Devam Et butonuna tıklayın
 • Sonraki sayfada Yazdığınız Bilgileri Kontrol Edin ve her şey doğru ise sarı alan içindeki kare kutucukları işaretleyerek Devam butonuna basın.
 • Türkiye’den kayıt işlemi yapıyorsanız işlemleriniz bitmiştir ve ekranda DXN ID Numaranızı görebilirsiniz. Sonrasında e-posta hesabınıza giderek yönergeleri takip etmeniz ve e-posta içinde yer alan Aktivasyon Kodu ile şifrenizi oluşturmanız gerekir.
 • Avrupa ülkelerinden kayıt işlemi yapıyorsanız; küçük bir uyarı görürsünüz ve bu uyarı da “Şu an 50 PV değerinde alışveriş yaparsanız bunu ücretsiz teslimatla satın alabilirsiniz” yazar. Alışverişinizi daha sonra yapmak için; uyarıda OK butonuna basın, sonraki ekranda Register and Purchase Later seçeneğini seçin ve Devam tuşuna bastığınızda kayıt işleminiz tamamlanacaktır. Birçok Avrupa ülkesinde DSP Paketleri ya da IOC ile de başlangıç yapabilirsiniz.
 • A.B.D.’den kayıt işlemi yapıyorsanız; distribütör fiyatına üyelik ücreti ödemeden ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Ancak üyelik kitini ve minimum sipariş tutarı 50$ olan ürünleri satın alana kadar bonusa hak kazanamazsınız. ABD’de DXN IOC kazanç programı mevcuttur.
 • İşlemleri tamamladıktan sonra son olarak bana ulaşmak isterseniz hemen buraya tıklayarak whatsapp’dan bir mesaj atın. Size DXN ürünleri hakkında daha fazla bilgi gönderebilirim veya başarınız için eğitiminize başlayabiliriz!
DXN Üyelik Kayıt

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!