DXN Üyelik Kayıt ücretsiz ve imza gerektirmeyen bir işlemdir. DXN Üyelik Kayıt işlemi online olarak yapılır ve hemen aktive edilebilir. DXN Üyelik işlemi sizi herhangi bir zorunluluk altında bırakmaz. İster iş ortağı, isterseniz müşteri olabilirsiniz.

Bilgi almak için 0554 789 49 06‘dan ulaşabilirsiniz.

DXN Üyelik işlemi şirketin e-ticaret sitesinden alışveriş yapabilmeniz için gereklidir. Size yardımcı olabilmemiz için formu doldurabilir ve genel bilgi için aşağıdaki detayları okuyabilirsiniz.

DXN Türkiye’nin En Başarılı Ekibine Katılmaya Hazır mısın?

DXN, Network Marketing sektöründe 1993 yılından beri faaliyet gösteren, güçlü, köklü ve güvenilir firmalardan biridir. Dünya genelinde En Büyük Network Marketing Şirketleri arasında 22. sırada yer almaktadır.

DXN Türkiye resmi olarak Temmuz 2015’te kurulmuştur. Genel Merkezi İstanbul / Kadıköy’dedir. DXN Türkiye ofisi Mart 2016’da açılmış, ürün satışları Nisan 2016’da başlamıştır. DXN Türkiye’nin açılışı 22 Mayıs 2016’da yaklaşık 2000 kişi katılımı ile yapılan muhteşem bir törenle duyurulmuştur.

Ağ Pazarlama / Tavsiye ile Pazarlama basit, yasal, etik, potansiyel olarak kazançlı bir iş sistemidir. Geleneksel piyasa ekonomisinde zaman zaman “Arkadaşını Getir…” içerikli kampanyalarla Türk Telekom, Vodafone, Yapı Kredi ve Garanti gibi Türkiye’nin büyük şirketleri tarafından da kullanılmaktadır. Önemli olan nokta, ürün ve hizmetlerin tüm aracıları (toptancı, satıcı, bayi v.s.) atlayarak doğrudan üreticiden tüketiciye verilmesidir. Bu basit dağıtım sistemi ile elde edilen tasarruflar, dağıtıcı ekiplerine bonus ve perakende kar şeklinde ödenir.

Bu kendi işiniz. Bu işten ne kadar para kazanmak istediğinize siz karar verin! Ürünleri sadece arkadaşlarınıza, ailenize ve çalışma arkadaşlarınıza perakende satış yaparak ayda yaklaşık 1000 TL kazanç elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

Önemli ölçüde daha büyük gelirler, sizler ile aynı işi yapan bir ekip oluşturmanın, yani bu harika doğal ürünleri kendileri kullanarak ve başkalarınında kullanmasını sağlayarak ortaya çıkmaktadır. Elde edebileceğiniz gelir büyüklüğünde bir sınır yoktur. Sistemi öğrenirken gelir oldukça azdır, ancak sıkı çalışma ve kararlılıkla hızla büyüyebilir. Beş yıl içinde (performansınıza bağlı olarak) ayda 10.000 TL ve daha fazla gelire ulaşabilirsiniz ve bu gerçekçidir.

Hayır. İnsanların %90’ından fazlası Ağ Pazarlama kariyerine çok kısmi zamanlı olarak başlıyor. Haftada 7-10 saat ayırarak başlamanız normaldir. Ağ Pazarlama geliriniz arttıkça, kendiniz için bir miktar para ayırın. Ardından, Ağ Pazarlama geliriniz maaşınızı aştığında, pozisyonunuzu yeniden değerlendirebilirsiniz. Böylece yeni işinizi öğrenirken ve geliştirirken kendinizi güvene alırsınız ve gelir elde etmeye devam edersiniz. Ağ Pazarlama gelirinizin daha iyi bir emeklilik sağlayacağı muhtemeldir!

Bunun kesin bir cevabı yoktur, çünkü bu size bağlıdır. İlk birkaç ay boyunca haftada en az 7-10 saat çalışmayı planlamanız gerekir. Koşullarınız izin verirse daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İlk birkaç ay, çoğu zaman iş hakkında bilgi edinmek, müşteri tabanınızı geliştirmek ve ekibinize katılmak isteyen ve yapmakta olduğunuz işi yapmaya çalışan birkaç önemli kişiyi tanımlamak için kullanılır. Daha sonraki aylarda, tüm takımınızın çabaları ile zamanından yararlanılır. Ekibiniz büyüdükçe gelir tabanınızı oluşturmaya başlarsınız.

Hayır. Şaşırtıcı olsa da, farkında olmadan çok fazla insanla tanışıyoruz. Sadece hayatlarını değiştirmek konusunda ciddi olan ve bunu gerçekleştirmek için gerçek bir arzusu olan birkaç iyi insana ihtiyacın var. Geleneksel bir işin aksine, herkes işiniz için potansiyel bir adaydır. Güçlü bir nedenleri ve istekleri olduğu sürece; emekli maaşı yetersiz olan emekli insanlar, evde çocuk sahibi anneler, geleneksel istihdamdan dışlanan ve gelire ihtiyacı olanlar vasıfsız kişilere finansal beklentilerini ve sağlıklarını geliştirme konusunda bu iş fırsatını sunabilirsiniz.

Kesinlikle. Volkan Verdi‘nin kurduğu Lider Girişimciler ekibimiz, ülke çapında yerleşik bir eğitim ve destek altyapısına sahiptir. Size sağlayacağımız eğitim ve destekle bunu kolayca yapabilirsiniz. Network Marketing ayrıca bir takım çalışmasıdır, klasik bir kazan-kazan durumu. Sizin başarılı olmanıza ve para kazanmanıza yardım edersek, o zaman biz de kazanırız.

Hayır. Ağ Pazarlama’da geleneksel satış taktikleri işe yaramıyor. İnsanlar direkt satışa tepki verme eğilimindedir. İnsanlara sağlıkları ve hayatlarında aradıkları şey hakkında konuşun. Ağ Pazarlama’da başarılı olmak, ürünler ya da iş olsun, iyi hissettiğiniz bir şeyi paylaşmakla ilgilidir.

Bu soruyu cevaplamak için öncelikle iki dağıtım şekline tekrar bakalım.

Tavsiye ile pazarlamada ürünler, üretici tarafından bağımsız dağıtımcılara teslim edilmekte, daha sonra müşterilere satılmaktadır. Bu, geleneksel dağıtımla ilgili tüm sabit harcamaları keser ve tasarruf edilen para, alandaki distribütörlere indirim ve ikramiye olarak dağıtılır. Tavsiye ile Pazarlama şirketleri sadece talep üzerine ürün tedarik etmekte, böylece mevcut ihtiyaçlara uygun seviyeye kadar üretim yapabilmekte ve hiçbir reklam masrafı yapmamaktadır.

Geleneksel pazarlamada ürünler mağazalarda satışa sunulduğunda, imalatçı talebin karşılanması için bir süre içinde gerekli ürün hacmini tahmin etmeli, dağıtım için ülke çapında toptancı, dağıtımcı, market gibi yerlere nakliye ayarlamalı, birden fazla fiyatlandırma düzeyi hesaplamalı, ürünlerin tamamı için pazarlama ve reklam organize etmelidir. Bunların hepsi, herhangi bir ürünün perakende maliyetini oluşturan sabit harcamalardır.

Dolayısıyla, tavsiye ile pazarlama ağı dağıtımı geleneksel dağıtımdan çok daha basit, son derece uygun maliyetli bir yöntemdir ve aracı maliyetler üzerindeki tasarruflar bağımsız distribütörün gelirini artırır.

Gerçek miktar, ihtiyaç ve hedeflerinize göre değişecektir. Ev tabanlı bir ağ pazarlama kariyerine başlamak, ev tabanlı işlerin neredeyse her türüne kıyasla maliyet açısından gülünç derecede düşüktür. DXN’de dilediğiniz ürünü dilediğiniz adette alabileceğiniz gibi hazır paketlerinde avantajları vardır. Kayıt veya üyelik ücreti yoktur. Başlamak ve çalışmak için sadece bir telefona ihtiyacınız olduğu için çok fazla ekipman satın almak gerekli değildir. Bir bilgisayar eğitimleri takip etmek ve çevrimiçi alışveriş için çok yararlı olacaktır. Belki de bir web sitesi oluşturmak isteyebilirsiniz. Kartvizitleriniz, şirket broşürleri, eğitim materyalleri vs. diğer olası masraflarınız olabilir. Yeni bir işe başladığınızda bunları mümkün olduğunca düşük tutmanızı tavsiye ederiz. Para kazanmanıza yardım etmek istiyoruz, harcamayın! Sponsorunuz, başlamanıza yardımcı olacak ve ürünlerle ilgili tüm önerileri size aktaracaktır.

DXN Türkiye’nin Sağlık Varlık ve Mutluluk vizyonunda, DXN Türkiye’nin En Büyük ve En Başarılı ekibinde yer almak için doğru sayfadasın.
Bizler, başarının asla tesadüf olmadığını ve kalıcı başarı için ekip olarak çok çalışmak gerektiğini biliyoruz. Aramıza yeni katılan ekip arkadaşlarımız için hazırladığımız yönlendirme ve eğitim programlarımız yardımıyla adaptasyon sürecin çok kolay ve verimli olacak. DXN’in muhteşem ürün konsepti ile sağlığına, vereceğimiz destek ve eğitimle varlığına katkı sağlayacağız. Bundan büyük mutluluk var mı? :)
Kendinize güvenin ve aramıza katılın. Hayatınızı daha yaşanabilir bir hale getirmek sizin elinizde…
Şimdiden aramıza hoş geldiniz.

İlgili Yazılar