https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/vv-kimdir-photo-1.png
DXN TÜRKİYE

Volkan Verdi

Bugün daha iyi anlayabiliyorum. Çocukların ne izlediği, ne okuduğu ve neler yaşadığı çok önemli! 80'li yılların He-Man, Superman, Kara Şimşek gibi mücadeleyi temsil eden, her zaman güçlülerin ve iyilerin kazandığını anlatan yayınları bugün beni ben yapan temeli oluşturuyor. :)

1980 İstanbul doğumludur.

1997 yılına kadar hayatı öğrenmek, meslek edinmek adına girişimlerde bulundu. TEGV tarafından açılan ilk eğitim parkında bilgisayarla tanıştı. Sürekli çaba, azim ve heyecanla hobisini meslek edindi. 1997’den itibaren TEGV, TEMA Vakfı ve bir çok şirkette Bilgi İşlem Elemanı olarak çalıştı.

20’li yaşlarında Network Marketing sektörüyle tanıştı. Sektörün geçmişini ve olağan sürecini araştırdı. Piyasada var olan şirketleri inceledi, bazı şirketlere dahil olup şirket içi eğitimlere katılarak sürekli öğrendi, bilgi biriktirdi. Motivasyon, Kişisel Gelişim, Satış & Pazarlama gibi konular da yayınları takip etti.

2010 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2011 yılında e-ticaret sektörüne girdi. E-Ticaret işinde kazandığı deneyimlerden sonra Network Marketing sektörüne kalıcı olarak geçiş yaptı ve DXN’i keşfetti.

2015 yılında DXN şirketinin adını duyduğunda şirket henüz Türkiye’de yoktu. 2015 Kasım’da online olarak kayıt oldu ve şirketin Türkiye’ye girişini bekledi. Bekleme sürecinde bilgisayar ve internet bilgisi ile tanıtım amaçlı web siteleri kurdu.

2018’de Satış & Pazarlama, 2019’da Liderlik ve Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Uzmanlığı, 2020’de Sinan Ergin & Anthony Galie’nin Wake UP Semineri, İkna Sanatı Bilinç Altı Yönetimi ve Milyoner Mentor eğitimlerine katıldı.

Bugün; kurucu liderlerden biri olarak DXN Türkiye ile çalışmaya ve kendi işlerini büyütmeleri için ekip arkadaşlarına katkı sağlamaya devam ediyor.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
CHECK OUT MY WORK

Human Resources
Portfolio

Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership rather than prospective experiences.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
DXN Türkiye Lideri Volkan Verdi ve Elmaslar Kulübü Ekibini aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
DXN Türkiye Lideri Volkan Verdi ve Elmaslar Kulübü Ekibini aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

volkanverdi.com sitesinde yer alan Sağlıklı Yaşam içeriği bilgi amaçlı hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.