fbpx
 

DXN White Coffee Zhino

DXN White Coffee Zhino; kapuçino severlerin isteklerini gidermek için kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanabilen yeni bir üründür. Sadece bir fincan sıcak suya, bir poşet DXN White Coffee Zhino ekleyin, karıştırın ve daha sonra evde ailenizle veya ofiste arkadaşlarınızla tadını çıkarın. Hafif bir krem ​​köpük tabakası ile kaplanır ve Ganoderma özü ile birlikte formüle edilir.

Bir fincan White Coffee Zhino içmenin en iyi yanı, yoğun ve kremsi ama hafif ve havadar tadı ve hissi aynı anda ağzınızda yaşamaktır. Bu hazır kapuçinonun davetkar aroması, dolaylı olarak siz içtikten sonra bir neşe hissi uyandırır.

Bir paket 12 içimlik ürün içerir. Her biri 28 gr.’dır.

İtalya’dan gelen orijinal kapuçinoyu akla getirecek enfes bir tadı keşfedeceğiniz için deneme fırsatını kaçırmayın.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN White Coffee Zhino; It is a new product that can be prepared easily and quickly to satisfy the wishes of cappuccino lovers. Just add a cup of hot water, a sachet of DXN White Coffee Zhino, mix and then enjoy with your family at home or friends at the office. It is covered with a light layer of cream foam and formulated with Ganoderma extract.

The best thing about drinking a cup of White Coffee Zhino is to experience the intense and creamy yet light and airy taste and sensation in your mouth at the same time. The inviting aroma of this instant cappuccino indirectly evokes a sense of joy after you drink it.

One package contains product for 12 drinks. Each one is 28 gr.

Do not miss the opportunity to try it as you will discover a delicious taste that will bring to mind the original cappuccino from Italy.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.