fbpx
 

DXN Zhi Cafe Classic

DXN Zhi Cafe Classic; Ganoderma özü ve tamamen kavrulmuş kahve çekirdeklerinden oluşan bir karışımdan yapılır. Size her sabah harika bir ilk fincan için mükemmel olan tatmin edici derin hoş bir aroma ile hafif ve pürüzsüz bir tat verir. Taze kavrulmuş bu kahvenin aromasına ve lezzetine kesinlikle hayran kalacaksınız.

Kahve, dünyadaki birçok toplumda önemli bir rol oynamıştır. Sabahları bir fincan kahve, sabah antrenmanınız için harikalar yaratabilir. Hafif, pürüzsüz, aromatik bir kahve tadı seviyorsanız, Zhi Cafe® Classic mükemmel seçiminiz olacaktır.

Bir paket 20 içimlik ürün içerir. Her biri 20 gr.’dır.

Uzun süredir kahve içen biriyseniz ve farklı bir kahve tadının keyfini çıkarmak istiyorsanız kavrulmuş kahveye geçebilirsiniz.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Zhi Cafe Classic; It is made from a blend of Ganoderma extract and fully roasted coffee beans. It gives you a light and smooth taste with a satisfying deep pleasant aroma that is perfect for a great first cup every morning. You will definitely be amazed by the aroma and flavor of this freshly roasted coffee.

Coffee has played an important role in many societies around the world. A morning cup of coffee can do wonders for your morning workout. If you like a light, smooth, aromatic coffee flavor, Zhi Cafe® Classic will be your perfect choice.

One package contains product for 20 drinks. Each one is 20 gr.

If you have been drinking coffee for a long time and want to enjoy a different coffee flavor, you can switch to roasted coffee.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.