fbpx
 

DXN Zhi Mocha; çikolata seven kahve aşıkları için hazırlandı. Seçilmiş kahve çekirdekleri, Ganoderma özü ve kakao, hazır kahve ile harmanlandı. İster sıcak ister soğuk olsun, Zhi Mocha kremsi, tatlı ve benzersiz bir tada sahiptir ve ağızda biraz acıdır. Ekstra bir tat alma havasındaysanız, bir parça çırpılmış krema ve bir miktar tarçın ekleyin. Sonuç Mükemmel!

Bir paket 20 içimlik ürün içerir. Her biri 21 gr.’dır.

Yaz günlerinin bunaltıcı havasından kurtulmak ve serinlemek için lezzetli bir çözüm mü arıyorsunuz? Bir fincan Zhi Mocha’ya buz küpleri eklemeyi deneyebilirsiniz.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

DXN Zhi Mocha; Made for coffee lovers who love chocolate. Selected coffee beans, Ganoderma extract and cocoa are blended with instant coffee. Whether it’s hot or cold, Zhi Mocha has a creamy, sweet and unique flavor and is slightly bitter in the mouth. If you’re in the mood for an extra taste, add a dash of whipped cream and some cinnamon. The result is Excellent!

One package contains product for 20 drinks. Each one is 21 gr.

Are you looking for a delicious solution to get rid of the muggy weather of summer days and to cool off? You can try adding ice cubes to a cup of Zhi Mocha.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.