MediClay Nedir, Ürünler ve Kazanç Planı

MediClay Network Marketing Sistemi, Bentonit Ürünleri ve Kazanç Planı hakkında ki sorular son zamanlarda merak edilen konuların başında yer alıyor. Bu yazıda MediClay Nedir? sorusunun cevabını alırken Neden MediClay ile Çalışmalıyım? sorusunu da kendinize sorabilirsiniz. MediClay, sağlam bir geçmişe sahiptir ve Haziran 2024’de Network Marketing sistemi ile çalışmaya başlamıştır. Türkiye’de büyümeye devam ederken ilgi gören hammaddesi ile Global’de de büyüyecek potansiyele sahiptir. MediClay, ürünleri ve kazanç planı ile Network Marketing Liderlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Sizde MediClay ailesine katılmak için bana ulaşabilirsiniz.

BENTONİT HİKAYESİ

1995'ten Bugüne

Ünye Maden, 1995 yılında Maden Mühendisi Sn.Hamit Tecer tarafından Ordu, Ünye’de kurulmuştur. Bugün, beyaz bentonit ürünlerinin üretimi, tedariki ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli lider ve saygın bir kuruluş olarak 50’den fazla ülkeye bentonit ve kedi kumu ihracatı yapmaktadır.

Maden Mühendisi Sn. Hamit Tecer, Bentonit üzerinde yaptığı araştırmalar ve bilimsel çalışmalar neticesinde 2013 yılında Alya Mineral şirketini kurmuştur. Alya Mineral, gıda takviyesi ve sağlıklı tüketim ürünleri kategorisinde zengin Montmorillonit mineralli Bentonit ürünlerini doğallığı ve yararlarından ödün vermeden, tüketicilerin kolaylıkla kullanabileceği şekilde üretim ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

MediClay, Alya Mineral şirketinin tescilli markasıdır.

https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/helismore-rezidans.jpg
DOĞRUDAN SATIŞ SEKTÖRÜNDE

MediClay

MediClay, Haziran 2024 yılında Doğrudan Satış (Network Marketing) sektörüne katılarak, sağlıklı yaşamayı arzu eden ve ürün kullanan müşterilerine, ürünleri tavsiye ederek gelir elde etme ve dolaylı olarak kendi kullandıkları ürünleri ücretsiz kullanabilme imkanı sunmaya başladı.

MediClay Genel Merkezi İstanbul Kartal’da bulunuyor. Şirket merkezinde perakende ürün satışı yapılmıyor. Alışveriş yapmak için üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olmanız gerekiyor. Eğer sizde MediClay ürünlerini tanımak, kullanmak ve kazanç planı ile çalışmak istiyorsanız hemen ulaşın.

MEDICLAY BENTONIT

Ürünleri Nelerdir?

Bugünün koşullarında mineral ve vitamin bakımından zengin besinler bulmak kolay değil. Tüketmeye alıştığımız klasik gıdalar artık işlevini tam anlamıyla yerine getiremediği için takviyelere olan ihtiyaç her geçen gün daha fazla artıyor. Günlük tüketim ürünleri, su ve hava kalitesindeki düşüşle birlikte artan nüfustan dolayı her an vücudumuzda biriken toksinler çeşitli sorunlara yol açıyor. MediClay Bentonit ürünlerinin düzenli olarak kullanılması bu toksinlerin temizlenmesini sağlayarak hastalıkların oluşmasını da önlüyor.

MediClay Ürünler

Gıda Takviyeleri

Bentonit İçecek
Bentonizer İçecek
Devedikeni, Enginar, Bentonit Kapsül
Vitamin C, Mürver, Bentonit Kapsül
Glutatyon, Bentonit Kapsül
Melatonin, Pasiflora, Bentonit Kapsül
Collabent (Kolajen Destek)

Kişisel Bakım

Peloid Yüz Terapisi
Peloid Diş Macunu
Peloid Ayak ve Banyo Terapisi
Peloid Vücut Terapisi
Lokal Peloterapi
Ağız Çalkalama Suyu
Nemlendirici Balm
Duş Jeli
Sıvı El Sabunu

KURUCU

Hamit Tecer

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği mezunudur. Özel sektörde Türkiye’nin önde gelen Madencilik firmalarında çeşitli üst kademelerde çalışmıştır. Kariyeri süresince başta bentonit olmak üzere krom, florit, bakır, çinko, kurşun, barit, molipten, kalsit, stronsiyum, kömür, mermer, ünye taşı gibi sayısız metalik maden ve endüstriyel mineral üzerinde uzmanlaşmıştır. Halen aktif olarak mesleğine devam eden Hamit Tecer, aynı zamanda ortağı olduğu, 1995 yılında kurulan ve bugün Türkiye’nin en önemli Bentonit Üretici ve İhracatçılarından biri olan Ünye Madencilik firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Hamit Tecer, Bentonit ve Montmorillonit konusunda 25 seneyi aşkın tecrübesiyle, Türkiye’nin en önemli uzmanlarından biri kabul edilmektedir. Akademik deneyimi olan Hamit Tecer, Karadeniz Teknik Üniversitesi Maden Fakültesinde dersler vermiş, kil ve madencilik konularında çeşitli seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır.

Son 10 senedir, yaptığı çalışmalar, araştırmalar ve elde ettiği deneyimler neticesinde, Montmorillonitçe Zengin Bentonit’in bir sağlık mucizesi olduğuna bizzat tanıklık etmiş, bu süreçte Bentonit’i adeta bir yaşam biçimi yaparak, hayatının her alanında kullanmaya başlamıştır.

ÇOK KATLI PAZARLAMA

Kazanç Planı

MediClay, Binary olarak bilinen ve Matrix sistemi ile desteklenen özel bir pazarlama planı kullanmaktadır. 18 kariyer basamağı ve her ay 1000₺ tutarında alışveriş şartı vardır. Genel olarak kazançlar aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır.

Referans (%7 - %15)
Referans Bonusuna hak kazanabilmek için o ay 1000₺ değerinde alışveriş yapmış olmanız gereklidir.
Binary (%7 - %15)
Binary Bonusu kazanabilmek için Yeni Aktif Üyeler ve 1000₺ alışveriş yapmış olmanız gerekir.
Birikim (%15)
Birikim Bonusuna hak kazanabilmek için Business seviyede başlamış olmanız ve o ay 1000₺ tutarında alışveriş yapmış olmanız gerekir.
Eşleşme (%10)
Eşleşme Bonusuna hak kazanabilmek için 15000₺ alışveriş seviyesinde başlamanız ve ilk 60 gün içinde kaydedeceğiniz 4 yeni üyenizin en az 2000₺ alışveriş yapmış olması gerekir
DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!