Neden DXN Türkiye!

Neden DXN Türkiye! – Faydalı olduğu söylenen veya bizzat faydalı olduğuna inandığınız bir ürün ile karşılaştığınızda; düşünürsünüz, araştırırsınız ve bu faydayı size en doğru şekilde sunabilecek, kurulduğu ülkede üretimini kendi yapan, tüm yasal belgelerini almış, ilgili araştırma kurumlarına (veya derneklere) üye olmuş şeffaf bir şirketin ürünlerini kullanmak istersiniz. Aynen benim yaptığım ve kendim için doğru olanı istediğim gibi…

1 – DXN Türkiye, Malezya’da kurulan İLK Ganoderma Çiftliğine sahip firmadır.

1983-1984 yıllarında Ganoderma ile tanışan Dato’Dr.Lim Siow Jin, uzun bir araştırma süresinde Ganoderma’nın insanlar için en faydalı 6 türünü keşfetmiş. Ganoderma’yı doğadaki haline en yakın, besin değerleri en yüksek şekilde yetiştirmeyi başarmış ve sonrasında, 1993 yılında Malezya Devletinin desteği ile DXN’i kuran Dato’Dr.Lim Siow Jin, bu muhteşem besin kaynağının en doğru yetiştirme proseslerinin lisansını alarak başka bir kişi veya firma tarafından benzer şekilde üretim yapılmasını da engellemiş.

Kırmızı Reishi Mantarının insanların genel olarak tükettiği her ürünün içinde olmasını arzu eden Dr.Lim, Ganoderma’yı İLK defa hepimiz tarafından her gün tüketilen Kahve, Çay, Diş Macunu, Sabun, Şampuan gibi ürünlerin içine eklemiş.

Bu eklemeyi yaparken bu ürünlerin içinde olan zararlı bileşenleri minimum gereklilik düzeyine indirgeyerek Reishi Mantarının ürün içerisinde ki etkinliğini yükseltmeyi de başarmış. 2018 yılı itibariyle dünyada 25. yılını dolduran şirket; dünyanın İLK bir numaralı Ganoderma üretim çiftliğine sahip ve dünyadaki İLK 100 doğrudan satış firması arasında en çok ciro çeviren 22. firma oldu.

DXN’in misyonu tüm ürünlerin en yüksek kalite ve güvenceye gelinceye dek araştırma ve geliştirmeye devam etmesidir. DXN sürekli yüksek uluslararası standartlarda ve mümkün olduğunca doğal ürünler üretmek için açılmıştır.

DXN Ganoderma (Kırmızı Reishi Mantarı) ekim alanı 70 hektar alanı kapsamaktadır. DXN üretim tesisleri Ganoderma’nın işlenmesi için devlet teknolojisi ile donatılmıştır. Bu alan temmuz 2000 tarihinden bu yana Malezya’nın ilk büyük Malezya Lingzhi çiftliği olarak Lloyd´s Register Quality Assurance‘dan MS ISO 14001:2004 sertifikasını aldı. Bu sertifika, Malezya sağlık bakanlığı tarafından Ganoderma yetiştiriciliğinde tüm yasal gereksinimleri sağladığı ve standartları karşıladığı için verilir.

Ayrıca Avustralya’nın yaşlanma ve sağlık bakanlığından TGA (Therapeutic Goods Administration) sertifikası ile Malezya sağlık bakanlığı ve ulusal ilaç kontrolünden GMP (Good Manufacturing practice) sertifikası almaya hak kazanan ilk şirkettir.

DXN Türkiye; Türkiye’de network marketing sektöründe çalışılabilir GERÇEK bir ŞİRKETTİR.
2 – DXN Türkiye, direkt Malezya’ya bağlı olarak yönetilmektedir.
Dr.Lim Siow Jin

DXN Türkiye direkt olarak Malezya’ya bağlıdır ve Malezya’dan yönetilmektedir. Diğer (çakma) şirketlerde olduğu gibi “Kar Ortağı”, “Kurucu Ortak” ya da “Yönetim Kurulu Başkanı” yoktur. DXN Türkiye Ülke Müdürü, Ofis Müdürü ve diğer tüm personel Malezya Genel Merkezi tarafından seçilmiş ve görevlerine getirilmişlerdir. DXN şirket ilkeleri gereği çalışan personel ve 1.derece yakınları DXN Distribütörü olamazlar.

DXN Türkiye’nin İLK organizasyonu olan Ekibimiz şu an hala DXN Türkiye‘nin en güçlü, en başarılı, en çok kariyer çıkaran ve en aktif çalışan ekibidir. Bilgi almak ve aramıza katılmak için buraya tıklayın.

3 – DXN, Ürün Kalitesi ve Ürün Çeşitliliği ile de FARK atar.

DXN Ürün Grubu; herkesin günlük hayatından kullandığı ürünler olup, yaşam kalitenizi yükseltmek üzere hazırlanmıştır. Gıda Takviyelerinin yanında günlük olarak herkesin tükettiği sağlıklı çay ve kahveler, konsantre organik meyve suları, yine günlük olarak kullanılan diş macunu, sabun, şampuan gibi kozmetik ürünlerde zararsız kimyasalı bile en az içeren versiyonlarından oluşmaktadır.

Dolayısıyla Dr.Lim, bir doktor ve Ganoderma’nın babası olarak tüm ürünlerde kullanılan bitkilerin en doğru, en faydalı, en kaliteli üretim şeklini lisanslamıştır. Ayrıca DXN’in ürün yelpazesi 175 farklı üründen oluşur. Şu an Türkiye’deki ürün sayımız 16’dır. Diğer ürünlerde ilerleyen dönemde gelecektir. Satışta olan ürünlerimizin detayları için burayı tıklayın.

4 – DXN, benzersiz Kazanç Planı ile Doğrudan Satış sektöründe LİDER’dir.

DXN, One Market – One World ilkeleri çerçevesinde tüm dünyada aynı kazanç planı ile çalışır. Uluslararası arenada çalışabilir, yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızı ekibinize dahil edebilirsiniz.

DXN Türkiye‘de sadece müşteri olmak isteyenler için PAKET alma zorunluluğu yoktur. Ancak Profesyonel olmak isteyenler ve İŞ olarak düşünenler için Ekibimiz için özel bir çalışma planı uyguluyoruz. 3 adet kazanç fırsatı var. Birincisi; Hızlı Başlangıç Programı (DSP) ile başlarsanız paket fiyatından fazlasını size indirim olarak veriyorlar. İkincisi; kariyer GEREKMEDEN, kol dengesi KURMADAN, SONSUZ DERİNLİKTEN kazandıran IOC ismini verdikleri muhteşem bir kazanç planı kurmuşlar. IOC Planından aylık aktiflik alışverişi yapmasanız bile kazanabiliyorsunuz. Üçüncüsü; standart işleyişi ve sürekliliği sağlayan Temel İş Planı.

Sadece bu özellikleri ile diğer network marketing şirketlerinin Kazanç Planından çok daha avantajlı. Eğer kariyer odaklı çalışır ve aylık alışveriş’te yaparsanız (yani şirkete bağlılığınızı gösterirseniz) ekstra primler elde etme imkanına sahipsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Yazılar

Cevapla