Sözleşme – Ticari Elektronik İleti Onayı

Site Ziyaretçi ve Müşterilerimiz “Gizlilik ve Güvenlik Polikamız” ve “Kişisel Veri Aydınlatma Metni” kapsamında, üyelik/alışveriş işlemleri sırasında verdiği/vereceği iletişim adreslerine (cep telefonu, mail adresi ve diğerleri) gerek her türlü üyelik/alışveriş işlemleri ve uygulamaları ile sözleşmesel ve kanuni hususlar konusunda bilgilendirilme, gerek çeşitli ürün-hizmetlerin ve genel/özel imkanların duyurulması, tanıtım ve reklamının yapılması, kişiye özel yapılacak yeni ürün, yeni hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile ayrıca anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderiminde kullanılmasını ve bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimi için kabul etmiş ve izin vermiş sayılırlar. Bu tür iletilerimizi almak istemeyen üye ve müşterilerimiz destek@sepeton.com adresimize bildirim yaparak iptalini talep edebilir.

DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!