fbpx
 

Tea Tree Cream, çay ağacı yağı ile özel olarak formüle edilmiş yatıştırıcı bir cilt kremidir. Cilt tarafından nazik ve hızlı bir şekilde emilir, ferahlatıcı çay ağacı kokusuyla birlikte etkisi altına alır. Anti-bakteriyel bir üründür. Çay ağacının eşsiz özelliğiyle sürdüğünüz alanı dezenfekte eder, kokusuyla ferahlatır.

Bir adet ürün 30 gr’dır.

Cilt hijyeni ve koruması için uygundur. Tüm ailenin kullanımı için de güvenlidir.

Şimdi SATIN AL

Bu ürün siparişini aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi online alışverişe açık olan Banka ya da Kredi Kartınız ile yapabilirsiniz. Siparişiniz 3 gün içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tea Tree Cream; It is a soothing skin cream specially formulated with tea tree oil. It is gently and quickly absorbed by the skin, with its refreshing tea tree scent. It is an anti-bacterial product. With the unique feature of the tea tree, it disinfects the area you apply and refreshes it with its scent.

One product is 30 gr.

Suitable for skin hygiene and protection. It is also safe for the use of the whole family.

Order Now on DXN

You can order this product by clicking the button below. You can make your payments with Visa or Master Card. Your order will be sent to your address within 3 days via Yurtiçi Kargo. If you have any problems, you can click here to reach us via whatsapp.

Orders are shipped only within Turkey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.