fbpx
 

Volkan Verdi Yasal Uyarı

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

İçerik Sorumluluğu

www.volkanverdi.com web sitesinin içeriği büyük bir titizlikle hazırlanmıştır, ancak yine de içeriğin doğruluğu, tutarlılığı ve güncelliği konusunda hiçbir garanti verilmemekte olduğunu lütfen unutmayınız. Bir servis sağlayıcı olarak www.volkanverdi.com yasalar nezdinde bu web sitesinde yer alan ve yalnızca kendisine ait içerikten sorumludur. www.volkanverdi.com sitesinin yasadışı faaliyetlere ilişkin herhangi bir kontrol, denetim, araştırma, bilgi toplama ya da bilgi saklama sorumluluğu yoktur.

Yasalar nezdinde herhangi bir bilginin kaldırılması veya kullanımının engellenmesi gibi bir yükümlülüğümüz olmamakla birlikte, yasalara aykırı olduğu bilgisi kesin bir biçimde tarafımıza iletilen her türlü bilgi ile ilgili sorumluluğumuz bulunmaktadır ve bu tür durumlarda yasalara aykırı olduğu bilgisi tarafımıza ulaşan her türlü içerik derhal sitemizden kaldırılacaktır.

Sorumluluk

Bu web sitesinde sunulmakta olan içerikler ve eserler yardımcı kuruluşlar tarafından sağlanmakta olup Türk telif yasalarına tabidir. www.volkanverdi.com firmasının sitede yayınlanan metinler, resimler, ses/video dosyaları ve diğer tüm bilgiler üzerindeki tüm hakları saklıdır. Web sitesinin tümünün ya da web sitesinin oluşturan içeriklerin herhangi bir yöntemle çoğaltılması, yeniden işlenmesi, kopyalanması, aktarılması ve bilgi işlem sistemlerinde depolanması www.volkanverdi.com site sahibinin yazılı izniyle mümkündür.

Sitede verilen herhangi bir içeriğin doğrudan site operatörü tarafından sağlanmadığı durumlarda üçüncü tarafların telif haklarının söz konusu olabileceği mutlaka dikkate alınmalıdır. Belli içeriklerde içeriğin üçüncü taraflara ait olduğu açıkça belirtilmiştir. Bununla birlikte, herhangi bir telif hakkı ihlalini öğrenmeniz durumunda tarafımızı bilgilendirmenizi rica ederiz. Yasalara aykırı olduğu bilgisi tarafımıza ulaşan her türlü içerik derhal sitemizden kaldırılacaktır.

Link Uyarıları

Sitenin çeşitli yerlerinde başka internet sitelerine otomatik linkler verilebilir. Bu uygulama, Volkan Verdi’nin ya da bağlı sitelerinin söz konusu diğer sitelerle ya da sahipleriyle ilişkide olduğu anlamına gelmez. Bu sitelerin içeriği için Volkan Verdi’nin sorumluluk ya da yükümlülüğü altında değildir. Bu sitedeki linkler düzenli olarak kontrol edilir ve sorunlu linkler çıkartılır.

Veri Analizi

www.volkanverdi.com internet sitemiz veya diğer reklam platformlarından başvuru formları aracılığıyla bize gönüllü olarak ilettiğiniz kişisel bilgileriniz pazarlama ve hizmetlerimizi geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Yeni projelerimiz hakkında tarafınızı SMS ve E-Posta ile bilgilendirmek için Volkan Verdi ve ekibine bilgilendirme için izin vermiş sayılırsınız. Bilgi gizliliğiniz güvencemiz altındadır. Bilgileriniz sms, e-posta gönderimini sağlayan, işbirliği yaptığımız platformlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgilendirme mesajlarını almak istemediğiniz takdirde istediğiniz zaman tarafımıza ulaşarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.