https://www.volkanverdi.com/wp-content/uploads/vv-kimdir-photo-1.png
DOĞRUDAN SATIŞ & AĞ PAZARLAMA UZMANI

Volkan Verdi

80'li yılların He-Man, Superman, Kara Şimşek gibi mücadeleyi temsil eden, her zaman güçlülerin ve iyilerin kazandığını anlatan yayınları bugün beni ben yapan temeli oluşturuyor.

1980 İstanbul doğumludur.

1997 yılına kadar hayatı öğrenmek, meslek edinmek adına girişimlerde bulundu. TEGV tarafından açılan ilk eğitim parkında bilgisayarla tanıştı. Sürekli çaba, azim ve heyecanla hobisini meslek edindi. 1997’den itibaren TEGV, TEMA Vakfı ve bir çok vakıf ve özel şirkette Bilgi İşlem Uzmanı olarak çalıştı.

20’li yaşlarında Ağ Pazarlama (Network Marketing) sektörüyle tanıştı. Sektörün geçmişini ve olağan sürecini araştırdı. Piyasada var olan şirketleri inceledi, bazı şirketlere dahil olup şirket içi eğitimlere katılarak sürekli öğrendi, bilgi biriktirdi.

2010 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2011 yılında e-ticaret sitesi açarak online perakende satışı tecrübe etti ve bu alanda da çeşitli eğitimler alarak kendini geliştirdi. 2018’de Satış & Pazarlama, 2019’da Liderlik ve Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Uzmanlığı, 2020’de İkna Sanatı, Bilinç Altı Yönetimi ve Milyoner Mentör eğitimlerine katıldı. Düzenli olarak Motivasyon, Kişisel Gelişim, Satış & Pazarlama gibi konular da güncel yayınları takip etti.

Bugün; doğrudan satış sektöründe çalışmaya, kendi işlerini büyütmeleri için ekip arkadaşlarına katkı sağlamaya, Network Marketing (Ağ Pazarlama) sektöründe çalışmak, kazanmak isteyen insanlarla bilgilerini paylaşmaya, küçük ve orta ölçekli şirketlere e-ticaret ve bilişim alanlarında danışmanlık hizmetleri vermeye, kurumsal şirketlere mesleki eğitimler konusunda çözüm üretmeye devam ediyor.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!