Network Marketing Yapmak ya da Yapmamak!

Network Marketing yapmak ya da yapmamak bir tercih meselesidir.

Birebir görüştüğünüz, sizi tanıyan, işinizi dinleyen veya network marketing sektöründe çalıştığınızı bilen insanlar size şu soruyu sorabilirler : “Network Marketing geleceğin mesleği ise ve bu işi yapmak çok iyi kazandırıyorsa! Neden herkes yapmıyor?”

Tercihlerimiz! Hayatımıza yön verdiğimiz her seçim, başka bir şeyden vazgeçmemize ya da ertelemeye sebeptir. Network Marketing yapmak ya da yapmamak da bir tercihtir. Doktor, Avukat, Öğretmen olmak ya da olmamak gibi. Herkes kendi işini kurduğunda daha iyi kazanacağını bilir ama birçok kişinin ya kendi işini kuracak maddi gücü yoktur ya da  zamanın trendleri konusunda bilgisiz olduğu için cesaret edemez. Bazı insanlarda ay sonunda gelirinin ne olacağını bilmek ve hayatını buna göre kurgulamak istedikleri için maaşlı bir işte çalışmayı tercih ederler. (Sonrasını yaşayanlar zaten biliyor.)

Network Marketing herkesin yapabileceği ama herkese göre olmayan bir ticaret modelidir. Çevrenizden “Hayır” duyma, reddedilme konusunda istekli, sabırlı olmanız ve her şeye rağmen işinize odaklanmış olmanız gerekir. Öğrenmeye ve gelişerek değişmeye istekli olunmalıdır. Satış, Pazarlama, Zaman Yönetimi gibi konularda kendinizi yetiştirmeli, işinizi büyütmenizi destekleyecek bilgisayar, cep telefonu, internet gibi donanım ve yazılımları öğrenerek verimli kullanmanız ya da kullanan birinden düzenli destek almanız gerekir.

Network Marketing girişimci ve gelişmeye açık her insanın başarıyla yapabileceği bir iştir. Bu özellikler çok az cesur insanda vardır. Büyük çoğunluk bahane üretip hayat boyu sızlanmaya devam edecek olanlardır. Network Marketing sektöründe çalışan bir iş insanının görevi pirinç çuvalının içindeki elmasları bulmaya benzer.

Her konuda olduğu gibi; İnsan bilmediğinin kölesi, bildiğinin efendisidir! Network Marketing sektörünü öğrenmek ve aktif, doğru Network Marketing yapmak kazandırır! Öğrenin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
DXN Türkiye Lideri Volkan Verdi ve Elmaslar Kulübü Ekibini aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.
TAKİP EDİN, ULAŞINBana Sosyal Medya Hesaplarımdan Ulaşabilirsiniz.
DXN Türkiye Lideri Volkan Verdi ve Elmaslar Kulübü Ekibini aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Verdi‘ye aittir.

volkanverdi.com sitesinde yer alan Sağlıklı Yaşam içeriği bilgi amaçlı hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.