Network Marketing’de Başarı için Kopyalama ve Katlamanın Gücü

Network Marketing’de Başarı için Kopyalama ve Katlamanın Gücü Nasıl Kullanılır? Network Marketing’de sizi ve ekibinizi kazanmaya götüren yol doğru liderlikten geçer. Bunu usta – çırak öğretisi gibi değerlendirebilirsiniz. Her sektörde bir iş nasıl başlarsa öyle devam eder. Belirli bir büyüklüğe ulaştığında hataları düzeltmek daha zor olacağı için işin en başından dikkatli olmak gerekir. Kopyalamanın mantığı şöyledir; işi öğrenirsin, ekibine dahil ettiğin kişilere de öğretirsin ve öğretmeyi öğretirsin. Azim ve sabırla çalışarak bir süre sonra kopyalanarak/katlanarak büyüyen bir ağ oluşturabilirsin.

Zaman kaldıracı olarak bilinen kavram kopyalama ile doğrudan ilişkilidir. Tek başınıza günde 8 saat çalışıyorken, 100 kişilik bir ekibiniz olduğunda günde 800 saat çalışır ve buna göre kazanırsınız. Buradaki püf nokta şudur; Kurduğunuz sistem siz olmadan işliyorsa zaman kaldıracını aktif ve gerektiği şekilde kullanıyorsunuzdur.

Sistemin –uzun vadede- iş gücünüze bağımlı kalmaması çok önemlidir. Kısaca zaman kaldıracı “iş gücünüzün dışında kalan iş gücü veya gelir kaynağı oluşturmak” olarak tanımlanabilir. Yaşamak için çalışmak mı? Çalışmak için yaşamak mı? arasında ki ayrı mı net olarak ortaya koyan durumdur.

Network Marketing işinde ekibinizdeki insanlar sizin zaman kaldıracınızı oluşturduğu gibi, kendilerinin de zaman kaldıracını oluştururlar. Bu da Network Marketing sistemini eşsiz yapan bir durumdur. İnsanlar bu sistemde bir veya birkaç kişi için çalışmaz, herkes birbirine güç verir, birbiri için çalışır.

Özetle; Network Marketing’de Başarı için kopyalama ve katlamanın gücünü kullanın. Doğru kullanmak için yol haritanızı ve ekip içi kurallar oluşturun. Network Marketing, kopyalama ve zaman kaldıracı kavramlarından dolayı özgürlük ve zenginlik fırsatı sunan en iddialı iş modelidir. Bu iş modelinin ilerleyen yıllarda çok daha parlak yerlere geleceği, girişimcilerin gözdesi olacağı şüphe götürmez bir gerçektir.

Son olarak şunu hatırlamakta fayda var; “Network Marketing, insanları zengin ve özgür yapmaz; zengin ve özgür olmak için gerekli ortamı ve fırsatı sunar.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!