Network Marketing’de Başarılı Bir Ekip Olmak

Network Marketing’de başarılı bir ekip olmak, etkileşim içinde olmakla başlar. Özgür ve zengin olmanın yolu, dahil olduğun takımın bir parçası olmaktan geçer. Dolayısıyla ekip çalışmasına yatkın ve ekibiyle uyum sağlayan kişiler daha hızlı başarıya ulaşabilir.

– Tamamlayıcılık kelimesinin en güzel açıklaması “Birlikten kuvvet doğar” sözüdür. Herkesin kişisel özellikleri, hayattan kazanımları, deneyimleri farklıdır. Sende üstün olan bazı özellikler bir başkasında olmayabilir veya bir başkasının üstün olduğu ama senin eksik kalan yönlerinde olabilir. Şunu kabul et; Sen mükemmel değilsin! ama siz (ekip olarak) mükemmelsiniz! Kaliteniz takımınızın başarısıyla ölçülür.

– Nihayetinde insanız; başarısızlık hissiyatı, kaygı gibi durumlar zaman zaman yaşanabilir. Fakat durumunuzu hemen sponsorunuzla paylaşırsanız, kendinizi daha iyi hissetmeniz için size destek olacaktır. Tamamlayıcı bir takımda motivasyon sorunu neredeyse yoktur.

– Bireysel olarak, ekibin bir parçası ve tamamlayıcı etkeni olduğun için BEN diye bir şey yoktur, BİZ vardır.

– Ekip eğitimi çok önemlidir. Siz sürekli eğitimlere katılır, okuyarak ve araştırarak kendinizi geliştirirseniz zamanla kendi takımınızın lideri olursunuz. Zamanla bunu kendi takımınızda ki kişilere aktarırsınız ve sizin takımınızdan da liderler çıkar. Eğitim çok önemlidir.

Tamamen kişinin inancı, performansı ve emeği ile doğru orantılı gelir sağlayan bu ticari sistem, özel bilgi ve deneyim gerektirmez. İstediğiniz saatte, istediğiniz kadar çalışabileceğiniz bir iş modelidir ve patron sizsinizdir. Dolayısıyla kazanmak ya da kaybetmek sizin elinizdedir. Ne kadar etkin, verimli, istekli çalışırsanız kazanma limitinizin önü o kadar açıktır. Hiçbir iş ve yatırımdan kazanamayacağınız kadar çok para da kazanabilirsiniz, başka kazanımlarda elde edebilirsiniz. Ne kadar maddi getiri elde edebileceğinizin cevabı tamamen sizdedir. Yani; Network Marketing’de başarılı bir ekip olmak, ekip arkadaşlarıyla uyumlu olmak size her şekilde kazandırır. Burada şu ata sözünü hatırlatmak isterim; “Ne verirsen elinle, o gelir seninle…“

Bu iş modelinin en güzel yanlarından biri, bu iş modeline dahil ettiğiniz kişilere ne kadar yardımcı olur ve kazanmasını sağlarsanız sizde o ölçüde kazanırsınız. Bu sizi dahil eden kişi içinde geçerlidir. Bu iş modelini adil ve benzersiz yapan özellik de budur!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlikte Başaralım

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bana ulaşabilirsin.

volkanverdi.com sitesinde herhangi bir gelir iddiası, garantisi veya vaadi yoktur. Bu sitede yer alan ve/veya referans şirketlerin kendisiyle ilgili bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam hakkında yazılan makaleler hiçbir şekilde doktorunuzun uygulayacağı teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi görüyorsanız sizinle ilgilenen yetkili sağlık uzmanlarının görüş ve onaylarını istemeyi unutmayınız.

error: Teşekkürler !!!